VID Nodokļu un muitas policija sāk kriminālprocesu par “Olainfarm” darījumiem

Pērn rudenī viena no trim Valērija Maligina mantiniecēm pārņēma kontroli pār farmācijas rūpnīcas “Olainfarm” kontrolpaketi un nomainīja uzņēmuma vadību.

Atpakaļ uz rakstu

2 komentāri

 • Reinis Miezajs

  Reinis Miezajs

  Jūs pamanījāt? NEVIENAM lielajam medijam neinteresē konkrēti fakti un konkrēti dokumenti par premjeru Kariņu, viņa ģimenes darījumiem ar Kipras ofšoriem, aiz kuriem paslēpti Krievijas pilsoņi un kur iesaistīta nezināmas izcelsmes nauda miljonos. NEVIENS lielais medijs nevēlas pamanīt, ka runa ar ļooooti lielu iespējamību ir par naudas atmazgāšanu un legalizēšanu, jo “aizdotie” miljoni Kariņu ģimenes uzņēmuma SIA S2 Rīga bilancēs neuzrādās. NEVIENAM lielajam medijam neinteresē, ka politiķa Kariņa ģimene veic darbības, kas ar vēl lielāku iespējamību liecina par modernā vārdā sauktu nodokļu optimizāciju un izdevumu samazināšanu pie īpašuma pārreģistrācijas zemesgrāmatā.
  Jūs pamanījāt, ka premjers Kariņš nesniedz publiskas atbildes pēc būtības? Cilvēkam, kam nav ko slēpt, taču nebūtu grūti paskaidrot, kur viņš šādus Krievijas Federācijas pilsoņus ar Kipras ofšoriem atrada.
  Iedomājaties, kāds tracis medijos būtu, ja, piemēram, manā vēsturē būtu šādi miljonu ofšoru darījumi! Kāds tracis bija, kad tika izteiktas tikai aizdomas (bez konkrētiem dokumentiem) par jauno ministri Ramonu Petraviču. Bet par Kariņu nedrīkst, viņš taču ir vecais establišments.
  Tas nekas. Turpmāk katrā runā no Saeimas tribīnes pieskaršos šiem darījumiem, līdz to beidzot pamanīs establišmentu apkalpojošie. Kariņš neizspruks, jo šī jau nav vienīgā informācija.
  Turpinājums sekos.
  • bauris

   bauris

   NĒESI PAMANĪJIS,ka presi neintresē arī Ušakova bosa darbi un nedarbi!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!