Marģers Zeitmanis ir jurists, kas strādājis zāļu tirgošanas uzņēmuma “Recipe Plus” labā līdz 2012. gadam. 2009. gadā – krīzes gadā – viņš uzradās parādos slīkstošajā Aizkraukles slimnīcā kā krīzes menedžeris un piedāvāja veselības aprūpes iestādi glābt. Slimnīca piekrita. Zeitmanis toreiz minēja kāda zāļu tirgotāja “Recipe Plus” īpašnieka vārdu kā savu ekonomisko aizmuguri. Tomēr “Recipe Plus” savu interesi par slimnīcas pirkšanu noliedz.

Atpakaļ uz rakstu

54 komentāri

 • nju

  nju

  šitie frukti tur pa tām slimnīcām Balvos un Gulbenē šeptējas jau vismaz kopš 2012, gada
 • Dūda

  Dūda

  "Valsts rekets"-Zeitmaņa bodītē ir vairāki uzņēmumi...nopelna uz darbinieku rēķina,atmetot procentus no ienākumiem darba algām...darbiniekus pierunāja par mikrouzņēmumu dibināšanu,lai tikai atšūtos par atvaļinājumu naudām un slimības lapu maksājumiem...nulles..mīļie kolēģi MUKSIM NU!
 • Anna

  Anna

  Es neko nesaku cilvēkiem ir vajadzīga Veselības aprūpe, bet šis nu ir nonsens. Grūst iekšā naudu Balvu slimnīcā veselus 3 miljonus eiropas naudas ja apkārt nav darba vietu un visi no tās puses laižas lapās. Tad sludinājumā sagrābsta no visas Latvijas caurkritušos ārstus kurus neviens neņem darbā un tagad lielās cik viņiem labi rezultāti. Tagad skaidrs kāpēc Alūksnē slimnīca jālikvidē, jo Balvos iegrūsti 3 miljoni, bet civlēkus kurus ārstēt tur nav. Piesaistīs ekskursantus no Pleskavas Krievijas. Jāsmejas. Tad jau jābūt gudriem speciālistiem, bet tādu tur nav. Un nekad nebūs.
  Zaļo Zemnieku Savienības partiju vajadzētu likvidēt kā Latvijas tautas kaitniecisku sabiedrību , kura izmantodama privilēģijas esot koalīcijā novirza milzīgas Eiropas Savienības naudas pilnīgi bezcerīgiem projektiem kā tas ir Balvu slimnīca un tagad Ventpils koncertzāle ar tām ēŗģelēm miljonu vērtībā. Abas pilsētas atrodas Latvijas nomalē. Prkatiski ne tur darba ne kādas cerības nākotnē, bet nauda ir nomesta zemē.
  • fzss

   fzss

   esmu vedis radus uz Madonu, Rezekni, Karsavu,Gulbeni, un nezin kapēc, ja Balvu slimnīca tik laba :P
   • vārnēna

    vārnēna

    Nav Balvos neviena speciālista,kuri nepieciešami!!!
   • tpūuuu

    tpūuuu

    Balvos jau nav jēga apmeklēt pat esošos speciālistus,jo neko jau neredz,tik vai tā pēc tam ir jābrauc pie cita speciālists kur jau kurā ko atrod!Fantastika!
 • RE

  RE

  Cerams ka nepaliks šī lieta kā kārtējs sižets priekš žurnālistiem ,es domāju ir ļoti daudz līdzīgu lietu Balvu pusē tikai vajag parakņāties,kā tiek ceļi remontēti ,kādā kvalitātē kas tiek privatizēts ,kā tiek pie tām glaunākajām tā saucamajām virtuvēm,lūgums parakņāties dzīļāk , gribētu vēl zināt ko balvu biznes centrs dara kur piesaistītās investīcijas,latgales attīstībai ......
 • Andrejs Rudzītis

  Andrejs Rudzītis

  Latvijas izlaupīšana visā tās košumā... Un vēl pie tam stingrā veselības minisfrijas uzraudzībā! Ideāla falsts... Paldies, pēdējais, lūdzu izslēdz gaismu... Man pietiek.
 • Jezups

  Jezups

  Viņi taču nodevuši Hipokrāta zvērestu. No-de-vu-ši. Zagt ir atļauts!
 • Gaf

  Gaf

  Kā jau tipiski latvieš vaukš un vaukšķ. Atnāk vēlēšanas ievel tos pašus, ja citus tie arī sāk kabatās raust. Ja jau tik gudri paši kaut ko izdariet viss sākas no katra no mums.
 • agris
 • nu nu

  nu nu

  No Zietmaņa recipe norobožejos,bet no Vāne nē. Tad viņa vēl strādā uz Recipi
 • eko

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!