Vadims Baraņņiks palīdz glābt sankcijām pakļauto Krievijas televīzijas kanālu biznesu

Uzņēmums “Tet”, kura kontrolpakete pieder valstij, pārtraucis Pirmā Baltijas kanāla jeb PBK, ”NTV Mir” un ”Ren TV Baltija” retranslēšanu. Lai arī pēdējos piecus gadus “Tet” vadība apgalvoja, ka tieši šāds solis radītu būtisku robu biznesā un nokaitinātu klientus. Šāda radikāla soļa iemesls – ar kanāliem saistītais uzņēmējs Krievijā iekļauts Eiropas sankciju sarakstā. Tikmēr bijušais “saskaņietis” un Rīgas vicemērs Vadims Baraņņiks nolēmis palīdzēt glābt sankcijām pakļauto Krievijas televīzijas kanālu biznesu Latvijā.

Atpakaļ uz rakstu

16 komentāri

 • Jezups

  Jezups

  Krievijas kanalus it ka nogrieza bet ja cilvekam galva strada vajag nedaudz padomat un visi kanali ir atpakal tv kaste ta luk milisi....
 • Valdis Davidjuks

  Valdis Davidjuks

  Tā jau nav ko skatīties..... Šitos nokodes.... Paliks vieni Cucmek kanāli....un meksikāņu seriāli.
  Kurus varēs malt uz riņķi.... 🤮
 • Skaidra Skaidrite

  Skaidra Skaidrite

  Tas ir kartejas muļkibas no valdibas puses. Kam maisa kanali? Laikam jau nepatik ko atklati saka.
  • Kaspars Blevaitis

   Kaspars Blevaitis

   Skaidra Skaidrite kurš Krievijas kanāls atklāti,objektīvi un patiesi stāsta?
 • Kristīne Verdiana

  Kristīne Verdiana

  Vismaz kāds gudrs cilvēks. Ceru ka izdosies atgriest normālos tv kanālus.
 • S

  S

  Kam ir nauda, tie pérk, fiksi nokárto birokrátiskás lietas, kas ari átrák noris, ja ar naudu nogludina, tad stájas spéká likums, ka ípasums ir neaizskarams. Un kur likumpaklausígam vienkársam latvietim táda nauda, ja nav savá laiká bijis pie kompartijas un banku silém, bet tur vieta pietika desmitiem, ne miljonam cilvéku.Un Krievija ir liela, arí bagáta zeme, lai tás elitárá vara ar saviem resursiem ká kompart.mantiniece spétu pirkt visu, ko grib.
 • jupis

  jupis

  Kartigs krievijas patriots! Putlera bljembas un pensija garanteta ,ka ari hatniks Krima!
 • Vilnis U-s
 • Dusmīgā

  Dusmīgā

  Kā var tā,nepajautājot klientu viedokli,pārtraukt kanālu darbību,nomainot pret,atvainojos,mēsliem. Ne šie kanāli bija tie propogandu vēstošie un nesošie. Skatījos šovus,koncertus,filmas, nevis propogandu. Maksāju tetam pieklājīgu ikmēneša rēķinu(42,...) Tagad meklēju un apsveru pie kura šķivja vai pieslēguma iet,jo netaisos zaudēt savus iemīļotos raidījumus politiķu intrigu dēļ
 • L.B.

  L.B.

  Ir dzirdēts , ka daļa klientu pāriet uz citu firmu pakalpojumiem , jo cenas esot zemākas . Laba kvalitāte atbilstoši maksā vairāk ? Un vai tad citām IT un TV pakalpojumu sniedzēju firmām ir slikta kvalitāte ? Nez vai tā būtu patiesība , jo kā tad tās " zemāku cenu mazāk kvalitatīvās " firmas varētu noturēties biznesā konkurences apstākļos ?! Tagad šie ierobežojumi , kas arī faktiski Ierobežos tikai uzņēmuma ienākumus , jo Rīgā uz vai uz katra nama ir uzstādītas Sat TV antenas un jebkurš interesents var pievienoties savam interešu kanālam caur Sat TV , vai pāriet uz konkurējošo uzņēmumu pieslēgumiem . Būtu labi , ja publiskai apskate tiktu pieejami skaitļi , kuri parādītu cenu politikas un tv ierobežojumu ietekmi uz uzņēmuma klientu skaitu un ienākumiem , bet to jau nekur nepublicēs komercnoslēpuma dēļ . Ne jau to propogandu skatītāji meklē Krievijas tv pārraidēs . Viņi skatās savas filmas , koncertus , teātrus u.t.t. Ja viņi ticētu propogandai , tad sen jau aizbrauktu projām uz savu laimes zemi . Atcerēsimies iepriekšējo režīmu , kur vispār bija tikai viena informācijas telpa un neskatoties uz to esam atguvuši savas valsts neatkarību . Ja tomēr esam tik principiāli patriotiski un nevaram atšķirt patiesību no meliem , tad būsim principiāli visās jomās un varbūt ir vērts pārtraukt jebkuras ekonomiskās , kultūras , sporta un citas attiecības ? Tas nebūtu pareizi darīts un attiecības nav jāpārtrauc , jo arī tādā veidā Latvija būdama ES dalībvalsts var ietekmēt situāciju , lai tā normalizētos starpvalstu un visas Pasaules līmeņos .
  Paskatās , kā pārraide " Dožd " cīnās par saviem viedokļiem ar argumentiem un faktiem ! Nepatiesai informācijai pretim jāliek Patiesība ! Bez šaubām , ja tā patiesi ir Patiesība . Un to lai katrs cilvēks pats izvērtē .
  • L.B.

   L.B.

   Par šo dažādo TV kanālu īpašnieku stausiem , personībām un tamlīdzīgām lietām , ja tur ir likuma paredzēti pārkāpumi , lai spriež juridiskās institūcijas , bet jau no pašas Neatkarības atjaunošanas brīža periodiski lasām ziņas par Latvijas uzņēmumiem , kuriem nav īsti zināmi patiesie labuma guvēji . Kam pieder Latvijas Ziņu Mediji ? Kas pērk Latvijā Namus , zemes gabalus un citus īpašumus ?! Kam patiesi pieder uzņēmumi Latvijā ?! Rakstīts dokumentos viens uzvārds , bet kā ir patiesībā ? Es saprastu , ja mediji piederētu Latvijas zināmiem patriotiem , teiksim - Dainim Īvānam , Ilmāram Latkovskim , Eltai Veidemanei u.t.t. Kam Latvija pārdod nekustamos īpašumus ? Viņi visi ir Latvijai uzticami cilvēki un Latvijas patrioti ?! Oficiāli sankcijas , bet privāti darījumi sankcijam nepakļaujas ? Kā tad ir ar to biznesu ?
 • Andris Latvers

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!