Ušakovs: Mandāts ir saņemts, un mēs turpināsim strādāt, labosim kļūdas

17 komentāri

“Saka, ka uzvarēt velēšanās trešo reizi ir visgrūtāk. Esmu gandarīts, ka ir izdevies iegūt vēlētāju atbalstu. Mandāts ir saņemts, iesim laboties un strādāt tālāk,” intervijā raidījumam “Nekā personīga” norādīja Rīgas mērs Nils Ušakovs.

Tāpat Ušakovs norāda, ka iepriekšējā Rīgas domes sasaukumā pieļautas kļūdas, bet tagad, turpinot darbu, būs iespēja kļūdas labot.

Nils Ušakovs

Nils Ušakovs
“Saskaņa”/GKR

Mēs neesam ne balti, ne pūkaini, ne elles filiāle uz zemes. Kļūdas mums ir bijušas, sākot ar saimniecisku raksturu – ne vienmēr visos gadījumos mums ir bijusi perfekta kadru politika, kļūdas ir bijušas arī ielu remonta organizācijā. Mums ir iedots mandāts šīs kļūdas labot.

Ušakovs arī norāda, ka politiskais spēks ir gatavs sagaidīt mājienu par iespējamo sadarbību no pārējām četrām Rīgas domē iekļuvušajām partijām –  Latvijas Reģionu apvienības, partijas “Latvijas attīstībai”, Jaunās konservatīvās partijas un nacionālās apvienības “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un brīvībai”.

Skaties.lv jau vēstīja, ka pēc balsu saskaitīšanas visos 158 Rīgas iecirkņos Ušakova pārstāvētais politiskais spēks “Saskaņa”/”Gods kalpot Rīgai” (“Saskaņa”/GKR) saņēmis 50,85% atbalstu, līdz ar to nākamajā Rīgas domes sastāvā iegūstot 32 deputātu mandātus.

17 komentāri