17 komentāri

“Saka, ka uzvarēt velēšanās trešo reizi ir visgrūtāk. Esmu gandarīts, ka ir izdevies iegūt vēlētāju atbalstu. Mandāts ir saņemts, iesim laboties un strādāt tālāk,” intervijā raidījumam “Nekā personīga” norādīja Rīgas mērs Nils Ušakovs.

Tāpat Ušakovs norāda, ka iepriekšējā Rīgas domes sasaukumā pieļautas kļūdas, bet tagad, turpinot darbu, būs iespēja kļūdas labot.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nils Ušakovs

Nils Ušakovs
“Saskaņa”/GKR

Mēs neesam ne balti, ne pūkaini, ne elles filiāle uz zemes. Kļūdas mums ir bijušas, sākot ar saimniecisku raksturu – ne vienmēr visos gadījumos mums ir bijusi perfekta kadru politika, kļūdas ir bijušas arī ielu remonta organizācijā. Mums ir iedots mandāts šīs kļūdas labot.

Ušakovs arī norāda, ka politiskais spēks ir gatavs sagaidīt mājienu par iespējamo sadarbību no pārējām četrām Rīgas domē iekļuvušajām partijām –  Latvijas Reģionu apvienības, partijas “Latvijas attīstībai”, Jaunās konservatīvās partijas un nacionālās apvienības “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un brīvībai”.

Skaties.lv jau vēstīja, ka pēc balsu saskaitīšanas visos 158 Rīgas iecirkņos Ušakova pārstāvētais politiskais spēks “Saskaņa”/”Gods kalpot Rīgai” (“Saskaņa”/GKR) saņēmis 50,85% atbalstu, līdz ar to nākamajā Rīgas domes sastāvā iegūstot 32 deputātu mandātus.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki šodien 13:56

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 1

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl