Komentāri
TV3 svētdienu vakaros atgriežas “Nekā personīga”

Pirmajā septembra nedēļā kanālā TV3 atgriežas pētnieciskais raidījums “Nekā personīga”. Šajā rudenī raidījuma komanda lielāko uzmanību veltīs un analizēs 12.Saeimas vēlēšanas, Ukrainas – Krievijas krīzi un tās ietekmi uz Latvijas ekonomiku un iekšpolitiku. Taču uzmanības centrā joprojām būs citi sociāli, politiski un ekonomiski notikumi, par kuriem vairāk varēs uzzināt, skatoties raidījumu no 7.septembra svētdienu vakaros 19:00 kanālā TV3!

Vasaras sezonā raidījuma “Nekā personīga” komanda veltīja laiku, lai pētītu dažādas sabiedriskās norises, apkopotu un analizētu iegūto informāciju, kā arī izveidoja divas jaunas dokumentālās filmas “Lieta slēgta, vainīgo nav. Pašnāvības Latvijas cietumos” un “Čekas ēna”. Pirmo no “Nekā personīga” veidotajām dokumentālajām filmām “Lieta slēgta, vainīgo nav. Pašnāvības Latvijas cietumos” skatītāji varēs novērtēt šajā svētdienā, 24.augusta vakarā TV3 ekrānos.

Šobrīd aktīvi norit darbs pie pētnieciskā raidījuma “Nekā personīga” astotās sezonas, kas TV3 ekrānos nonāks jau 7.septembrī. Arī jaunajā sezonā ik svētdienas vakaru otrpus TV3 ekrāniem skatītājus uzrunās raidījuma vadītāji un žurnālisti Ilze Jaunalksne un Jānis Krēvics. ”Šovasar ir notikušas daudzas interesantas un būtiskas lietas, taču sabiedrība par tām uzzinājusi pavisam maz. “Nekā personīga” centīsies parādīt arī to, kas palicis neredzams,” saka vadītāja I.Jaunalksne.

Pirmajā raidījumā “Nekā personīga” žurnālisti padziļināti pētīs notikumus, kas palikuši neievēroti vasaras karstumā. Taču rudens sezonā pastiprināta uzmanība tiks veltīta 12.Saeimas vēlēšanām, Ukrainas – Krievijas krīzei un tās ietekmei uz Latvijas ekonomiku un iekšpolitiku. Plānots, ka jaunajā sezonā “Nekā personīga” ciešāk sadarbosies ar TV3 Ziņu žurnālistiem gan vēlēšanu atspoguļošanā, gan citu tēmu pētīšanā.

Lasi vēl