1 komentārs
TV3 ar krāšņiem šoviem un raidījumiem veiksmīgi piesaka pavasara sezonu
Foto: Toms Norde

TV3 februārī uzsāka pavasara sezonu ar krāšņo šovu Dejo ar zvaigzni, kura pirmo tiešraidi skatījusies vairāk nekā ceturtā daļa Latvijas iedzīvotāju. Lielu popularitāti februārī sasnieguši arī citi TV3 šovi – Sanāciet, sadziediet!, Bez Tabu eksperiments – Pirmais skūpsts, kā arī Bez Tabu Dzīves smalkumi un Ievas pārvērtības. Tievēšanas sezona.

TV3 šovs Dejo ar zvaigzni jau pirmajā nedēļā kļūst par februāra skatītāko pārraidi Latvijā

Februārī TV3 skatīšanās laika daļa pieaugusi līdz 11,9%, kas ir par 0,8% punktiem vairāk nekā šā gada janvārī, līdz ar ko TV3 iepriekšējā mēnesī sasniedzis lielāko pieaugumu starp visiem Latvijas komerckanāliem. TNS Latvia programmu TOP rāda, ka skatītāko pārraižu TOP 10, astoņas vietas ieņem tieši TV3 raidījumi. TOPs liecina, ka šovs Dejo ar zvaigzni jau ar pirmo raidījumu pārliecinoši ierindojies skatītāko pārraižu saraksta 1. vietā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Valentīna dienā TV3 rīkoja unikālu eksperimentu – Bez Tabu Pirmais skūpsts, kā liecina TNS dati, tam sekoja vairāk nekā 300 tūkstoši skatītāju. Pārraidē divi nepazīstami cilvēki, neredzot viens otru, izmēģināja pirmo skūpstu, un daži no pāriem pēcāk devās uz pirmo randiņu. Tiem, kuri tic mīlestībai no pirmā acu uzmetiena – jau no 10. marta TV3 piedāvās jaunu šovu – Precos ar svešinieku, kurā trīs pāri viens otru pirmo reizi ieraudzīs tikai pie altāra.

”Šovs Dejo ar zvaigzni jau pirmajā nedēļā ieguvis skatītāju mīlestību un kļuvis par skatītāko TV pārraidi Latvijā. Šis noteikti ir viskrāšņākais un vispopulārākais TV šovs Latvijā – dati rāda, ka kaut vienu dejošanas parādes epizodi četrās sezonās ir noskatījies teju katrs Latvijas iedzīvotājs. TV3 arī turpmāk piedāvās labāko izklaidi visai ģimenei – jau drīzumā ekrānos būs redzams skandalozs šovs Precos ar svešinieku, bet Lieldienās skatītāji varēs baudīt vairākus jaunus Gandrīz ideālas vakariņas raidījumus. Maijā, kā ierasts, translēsim pasaules čempionātu hokejā, savukārt jau vasaras sākumā uzsāksim seriāla Viņas melo labāk trešo sezonu,” norāda Baiba Zūzena, MTG TV Latvijā vadītāja.

Iepriekšējā mēnesī ļoti populārs, kā vienmēr, bijis seriāls UgunsGrēks, kā arī TV3 Ziņu raidījumi – TV3 Ziņas, Nekā personīga un Bez Tabu, kuros apskata ne vien politiskās aktualitātes, bet arī sociāli nozīmīgus notikumus.

TV3 programmu TOP 10* 2015. gada februārī:
1. Dejo ar zvaigzni, 11,9 reitings
2. UgunsGrēks 13, 9,7 reitings
3. Bez Tabu, 9,6 reitings
4. TV3 Laika ziņas (svētdienā), 9,6 reitings
5. TV3 Laika ziņas, 9,5 reitings
6. Nekā personīga, 9.3 reitings
7. TV3 Laika ziņas (sestdienā), 8,3 reitings
8. TV3 Ziņas, 8,2 reitings
9. Sanāciet, sadziediet!, 7,7 reitings
10. Bez Tabu Pirmais skūpsts, 7,6 reitings

* Dati: TNS Latvia, laika periods: 01.01.2015.–28.02.2015., vecuma grupa 4+.

TOP komentāri

  • Ieva
    0 0 0

    Ieva

    Garām.Šova vadītājitik ļoti mīl sevi un jokošanā nulles. Vienīgais prieks, ka Sokolovs pazudis,lai iemācās- pirms iet skatītāju priekšā smagi jāstrādā .

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl