Turpmāk grāmatvežiem būs nepieciešama īpaša licence

Valsts ieņēmumu dienests (VID) un Finanšu ministrija gatavo nopietnas izmaiņas grāmatvežiem. Turpmāk šī būs reglamentēta profesija.

Atpakaļ uz rakstu

36 komentāri

 • nd

  nd

  Тогда действительно необходимо начинать с верхушки. Многие, не имея высшего и специализированого образования и опыта, принимают решения на государственном уровне. И таких большенство. Почему до сих пор этот вопрос не был поднят? Страной руководят люди без опыта, без образования в той области, где они работают. Это как, нормально? Например, всю жизнь быть врачом, а потом стать президентом и руководить государством? Это нормально?
 • S

  S

  Skaidrs, ar izglītību un diplomu nepietiek, tā domā VID un amatpersonas, bet kad bus vajadzīgas licences ministru un citu amatpersonu padomniekiem un konsultantiem?Tiem algas ir krietni lielākas un atbildība it kā arī.
 • Alise Gaiduka
 • SB

  SB

  Lai izvērtē deputātus, cik viņi paši atbilst savam amatam. Varbūt viņiem arī kādu licenci vajadzētu. Drīz arī sētniekam prasīs licenci, vai prot pareizā leņķī slotaskātu noturēt .Atrasts nākamais veids kā nokāst mazos uzņēmējus.
 • S

  S

  Kas un kad licenzēs deputātu padomniekus, konsultantus, padomju locekļus?
 • Kristine Bankoviča

  Kristine Bankoviča

  Nekā Personīga varētu papētīt, vai lielie skandāli ar nodokļu krāpšanām ir iesaistīti uzņēmuma grāmatveži, kurus var nelicenzēt, vai tomēr ārpakalpojuma grāmatveži.
 • Reinis Avots

  Reinis Avots

  To, ka redz, kāds grāmatvedis gada pārskatus piemēram 4 firmām reizi gadā taisot 40 stundas dienā ir nostrādājis- tas ir šausmīgi. Bet ja tanī pat laikā ministrijas un partījnieku ierēdņi to dara bieži ieņemot lielākus vai mazākus atslēgas amatus, tas ir pofig. 2-3 pilnas slodzes amati - ar 4cipariem aldziņa no budžeta katrā, padomnieks un konsultants vēl paris vietās, ja pa īsu tad vēl kādu komisiju var pieķert klāt un ras pilnīgi nevienu nekrata. Kaut gan tiek izsaimniekota tādā veidā nodokļu nauda un tas nav tas pats, kad kāds privātajā biznesă samaksājis lielu summu, privāta nauda, kam grib tam maksā. Nu protams, ja tas nav ar valsts tenderiem un iestādēm saistīts un faktiski tiek pārmesta nauda atkatiem.
 • liga

  liga

  man ir izglītība, pie tam augstākā kā grāmatvedim! Kāda licence man vēl vajadzīga! Naudas kāšana un lobēšana
 • Liāna Zarina

  Liāna Zarina

  Vai nevajadzētu sākt ar saimu un pieprasīt atbilstošu izglītību.. Lai strādātu???
 • Aija Baldina

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!