Turpat triju promiļu reibumā pie stūres aizturētā tiesnese Silicka atteikusies no sākotnējā alkohola testa

Sestdienas, 10. novembra, pusdienlaikā Stopiņu novada pašvaldības policija saņēma zvanu par kādu aizdomīgu auto. Tas pievērsis vērīgā iedzīvotāja uzmanību, jo braucis uzkrītoši lēni un manevri veikti neadekvāti. 

Atpakaļ uz rakstu

6 komentāri

 • anna -pensionāre

  anna -pensionāre

  Bet tie visi likumi taču ir rakstīti ,lai turētu paklausībā parasto tautu-gojus,bet ne izredzētos-varas pārstāvjus.Tauta ka nav kauna kaut ko teikt par mūsu vadoņiem.
 • Kristīne Borisēviča

  Kristīne Borisēviča

  Vai parastam mirstīgajam tiesas kārtā viņa ar piedos,jo redz viņš atvainojās ka ir braucis 2 šņabja pudeļu reibumā? Nevienam nevar piedot braukšanu dzērumā. Lai vai kāds amats. Viņai būtu jārāda piemērs. Visi jau tāpat zin kāda korupcija valda Latvijas tiesās... diemžēl
 • Zigurds Štelmahers

  Zigurds Štelmahers

  Neaizskaramā tiesu vara! Bet vai to, kas rakstīts limumā tiesneši atceras! Viņiem ir jābūt likuma paklausīgiem un viņi dod zvērestu! Tad kurš likums Latvijā atļauj tiesnesim vadīt auto 3 promiļu reibumā?
 • taisna tiesa arī sev!

  taisna tiesa arī sev!

  Vakar klausījos,ka tiesneses kundze uzsvēra televīzijas reportieriem,ka nu viņa taču nožēlo un ir atvainojusies, nu ko vēl (pēdējā piebilde mana ) !? Bet jautājums cienījamai taisnas tiesas lēmējai- es neizslēdzu iespēju,ja jūs saglabās tiesneses amatā, ka uz apsūdzēto sola jūsu priekšā nonāks likumpārkāpējs,kas būs iaraisījis negadījumu dzērumā un arī teiks jums,ka viņš izdarīto ir nožēlojis un dziļi atvainojas visiem, vai jūs viņam arī teiksiet,ka labi,viņam tiek piedots ,vadītāja apliecība tiek atgriezta un viņš netiks sodīts! Kā ir jums jārīkojas gadījumos, kad pārkāpjat savu tiesneses zvērestu un priekš kam tas tiek dots ? Vai tur tiek paredzēti izņēmumi, kad jums tiek piedots pēc jūsu grēksūdzes !? Es domāju,ka ja pārkāpts zvērests, tad variantu NAV!!!!
 • tāda spriež tiesu ?

  tāda spriež tiesu ?

  Jebkurā rietumzemē viņa pati no amata būtu jau atkāpusies.
 • kkkk

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!