Šobrīd Tukuma un apkaimes pašvaldībās atkritumus izved uzņēmums “Eco Baltija”, kas šādas tiesības ieguva pirms četriem gadiem rīkotajā konkursā. Līgums beidzas 2018. gada martā. Tukuma dome nolēmusi turpmāk iztikt bez konkursu rīkošanas. Likums ļauj šādi rīkoties, ja pašvaldībai ir savs atkritumu saimniecības uzņēmums. Un te lieti noder SIA atkritumu apsaimniekošanas sabiedrība “Piejūra”, kur Tukumam ir 20% kapitāla daļu. Tukuma pašvaldība pēdējā sēdē pirms vēlēšanām nolēmusi jau tagad noslēgt līgumu ar savu uzņēmumu “Piejūra”.

Atpakaļ uz rakstu

8 komentāri

 • Andris Vitols
 • Allan Pempers

  Allan Pempers

  kāpēc neviens nav papētījis, kuri bandīti stāv aiz uzņēmuma Piejūra, kas grasās izgriezt pogas šķēlem un citiem bandītiem un vel uzvārīties? domāju, ka tieši ar šo jautājumu raidījumam vajadzēja sākt problēmas izpēti. viss pārējais ir tukša diršana.
 • Andris Veirins

  Andris Veirins

  Piekrītu pašvaldības lēmumam, jo iepriekš bija zili zaļi brīnumi no atkritumu savācēju puses. Negatīvi vērtēju glumās reklāmas iepriekšējā komentārā slavējot kaut kādu tur Zvaigzneskalnu, kurš kā Tukuma supermens visu atrisināšot... Slimi un tuvredzīgi..
  • Edgars

   Edgars

   Ja ir nekvalitatīvs serviss, tad ir līgums, ar ko piespiest uzlabot. Ja nav citas konkurences, tad ir monopols, viens piegādātājs un kvalitāte mazāk rūp. Zvaigzneskalns nevis solīja kaut ko uzreiz glābt, bet informēja iepriekš, vienīgais balsoja pret. Te visi sižetā no malas iesaistītie atzīst, ka situācija nav normāla.
   • Andris Veirins

    Andris Veirins

    Maza nianse! Viņi domāja, ka viss bija ok... Bet es esmu vietējais un nebiju apmierināts ar pakalpojumu....
   • Edgars

    Edgars

    Cik apmierināti būsiet ar tikko ieviestu pakalpojumu? Piejūrai ar to vēl nav pieredzes. Es jau daudzus gadus neesmu tukumnieks, nevaru spriest par mazām niansēm kā kvalitāte konkrētos gadījumos, bet biznesa pieeja pēc būtības ir nepareiza. Bet redzu, ka te ir vienkārši subjektīva nepatika un tālāk par savu sētu nesanāk pavērties. Domā globāli, rīkojies lokāli - vēstī veca paruna.
 • Aa

  Aa

  mafija .... to sauc mafija!! pašvaldībās cenšas iekļūt un jau ir iekļuvuši daudzi neveiksmīgi uzņēmēji, jo tād iegūst vai nu atbalstu savam biznesam, vai arī peļņu par nekā nedarīšanu. tā tas ir visur. un atkritumu bizness ir ļoti pateicīgs.. ne velti šķēles famīlija to ir pakampusi zem sevis..
 • Edgars Koroņevskis

  Edgars Koroņevskis

  rakstā ir kļūda: Lukmans, nevis Laukmanis. Patiesi jocīgi, ka pašvaldība grasās ieguldīt līdzekļus šādā biznesa plānā un līst arvien dziļāk funkcijās, kuras nebūtu pašvaldības kompetencē, bet privātajiem, lai uzņēmumi var attīstīt nozīmīgākā līmenī atkritumu savākšanu un šķirošanu. Tas nav tikai Tukuma pašvaldības problēmu lokā, daudzām. Bet katra pa savam. Turklāt vēl šī noslēpumainība. Pareizi Agris Zvaigzneskalns jau iepriekš par šo runāja un brīdināja. Vismaz labi, ka VARAM caur NP ir pieslēdzies risināt šo jautājumu. Ar vienu roku liek virsū resursu nodokli, ar otru roku - ļauj nesistemātiski risināt tik svarīgus jautājumus ilgtermiņā.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!