Tiesu izpildītāja rīcības dēļ vientuļa sirmgalve zaudē vienīgo mājokli 

Raidījums “Nekā personīga” daudzkārt stāstījis, kā samērā nelielu parādu dēļ parādniekiem nācies zaudēt vienīgo mājokli.

Atpakaļ uz rakstu

90 komentāri

 • Dagnis Dinbirs

  Dagnis Dinbirs

  Nacionālā apvienība Satversmes punktus mainīt varam, bet vekseļu caurums Jums acīs nekrīt? :D "īsti tautieši" :D Priekšvēlēšanu salašņas.
 • Tāds

  Tāds

  Preteklis! Karma paņems pie dziesmas, tagad varbūt saulīte vēl viņam spīd pa dzīvi, bet agrāk vai vēlāk pats un citi iesaistītie dabūs pa pakaļu.
 • Mērglis

  Mērglis

  Kā vēl zemē šitādus nes. Pie sienas bez mazākās žēlastības.
 • pbums

  pbums

  to seju atceros pirms kādiem gadiem 10 tas pats parādu piedzinējs tantei ar atmiņas problēmām dēļ 500 latu parāda fiksi pārdeva viņas māju savam draugam, bija sižets bez tabu. Redzams ka nekas nav mainījies .
 • Gints
 • Arkādijs

  Arkādijs

  Televīzijai ir rūpīgi jāseko līdzi šīs lietas virzībai.
 • yes

  yes

  Roland , kaa tu (speciāli ar mazo) justos ,ja kāds Astras kundzi (r. mammas vards) šādā veidā apkrāptu un atņemtu pēdējo !!!????
 • Sergejs Biknevics

  Sergejs Biknevics

  a kapec neviens neruna par namu parvaldnieku.kus ari maksligi izaudze paradu,uz soda procentiem.pats esmu izgajis tai ellei cauri.ta ka vajadzeja dzilak parakties cik ta patiesiba tantuks bij parada.
 • DuDū

  DuDū

  Un tā tam būs turpināties, kamēr šie maznodrošinātie cilvēki Saeimas deputātu acīs būs kā nevēlami, savu produktivitāti zaudējuši elementi, un patiesībā nekas cits vairāk. Visas tās līdzi jušas atstājiet dziesmu svētku etnogrāfiskajām eiforijām un Ziemassvētku labdarības akcijām priekš mirttašu pansionātiem un soc. māju iemītniekiem, kuri mitinās PSRS laikā celto barakas tipa kopmītņu ēkās. Kauliņi ir mesti un šo tautiešu liktenis jau ir lemts.. diemžēl...
 • Inese Supe
  +14 +14 0

  Inese Supe

  Vislielākā cieņa Ilzei Jaunalksnei un Nekā personīga komandai! Asaras birst skatoties, tajā pat laikā esmu pārliecināta, ka kundze, pateicoties šim sižetam,nepaliks uz ielas!
  • Elīna Z.

   Elīna Z.

   Uz ielas paliks... nu, nepaliks, jo gan jau radi palīdzēs, kamēr atgūs dzīvokļa naudu un morālo kompensāciju no, es atvainojos, morālā kropļa Rolanda Veinberga. Bet dzīvokli neatgūs, jo ir iesaistīta trešā persona, kam tas jau ir pārdots. Tad vienīgi par to naudu, ko tiesas procesā ir iespēja atgūt, var nopirkt jaunu mājokli vai doties uz aprūpes namu. Man tiešām trūkst vārdu, šausmīgi apraudājos, un tiešām ļoti vēlos, lai beidzot uzvarētu taisnība un, tā teikt, Veinbergs pats nonāktu savā ļaunākajā situācijā...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!