Komentāri
Sudrabu sanikno “Nekā Personīga” video, aicina sākt kriminālprocesu
FOTO: LETA

Vakar, 30.septembrī partijas “No sirds Latvijai” priekšsēdētāja Inguna Sudraba ir vērsusies Valsts policijā ar iesniegumu par kriminālprocesa uzsākšanu. Iesniegumā Sudraba lūgusi veikt ekspertīzi 21.septembrī TV3 raidījumā ”Nekā Personīga” demonstrētajam sižetam.

Sudraba norāda, ka raidījumā demonstrētie videomateriāla fragmenti būtiski atšķiras no videoklipa, kas atrodams ”YouTube” vietnē, un tā mērķis bijis ietekmēt 12. Saeimas vēlēšanu rezultātus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Iesniegumā, Sudraba raksta, ka raidījuma veidotāji, komentējot lidojumu uz Maskavu, pauda ziņas: “Nedaudz uzlabojot videomateriāla kvalitāti, redzams, ka tā nav kāda Ingunas Sudrabas līdziniece, bet gan pati Inguna Sudraba”. Viņa gan norāda, ka no materiāla, kas ievietots ”Youtube” tehniski nav iespējams iegūt to materiālu, kas tika demonstrēts raidījumā “Nekā Personīga”.

Raidījuma ”Nekā Personīga” veidotāji šobrīd komentārus nesniedz un vēlas iepazīties ar Sudrabas iesnieguma saturu.

Skaties.lv jau ziņoja, ka interneta vietnē ”YouTube”  šī gada 23. aprīlī ievietots video no lidostas ”Rīga”. Tajā redzams, ka privātā lidmašīnā iekāpj uzņēmējs un agrākais Rīgas piena kombināta akcionārs Ivars Strautiņš. Starp prominentajiem pasažieriem īpaši izceļas kāda dāma smalkā lāsumainā kažokā. No attāluma tā izskatās pēc partijas ”No sirds Latvijai” līderes, bijušās Valsts kontrolieres Ingūnas Sudrabas.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl