Sudrabu sanikno “Nekā Personīga” video, aicina sākt kriminālprocesu

0 Komentāru
Sudrabu sanikno “Nekā Personīga” video, aicina sākt kriminālprocesu
FOTO: LETA

Vakar, 30.septembrī partijas “No sirds Latvijai” priekšsēdētāja Inguna Sudraba ir vērsusies Valsts policijā ar iesniegumu par kriminālprocesa uzsākšanu. Iesniegumā Sudraba lūgusi veikt ekspertīzi 21.septembrī TV3 raidījumā ”Nekā Personīga” demonstrētajam sižetam.

Sudraba norāda, ka raidījumā demonstrētie videomateriāla fragmenti būtiski atšķiras no videoklipa, kas atrodams ”YouTube” vietnē, un tā mērķis bijis ietekmēt 12. Saeimas vēlēšanu rezultātus.

Iesniegumā, Sudraba raksta, ka raidījuma veidotāji, komentējot lidojumu uz Maskavu, pauda ziņas: “Nedaudz uzlabojot videomateriāla kvalitāti, redzams, ka tā nav kāda Ingunas Sudrabas līdziniece, bet gan pati Inguna Sudraba”. Viņa gan norāda, ka no materiāla, kas ievietots ”Youtube” tehniski nav iespējams iegūt to materiālu, kas tika demonstrēts raidījumā “Nekā Personīga”.

Raidījuma ”Nekā Personīga” veidotāji šobrīd komentārus nesniedz un vēlas iepazīties ar Sudrabas iesnieguma saturu.

Skaties.lv jau ziņoja, ka interneta vietnē ”YouTube”  šī gada 23. aprīlī ievietots video no lidostas ”Rīga”. Tajā redzams, ka privātā lidmašīnā iekāpj uzņēmējs un agrākais Rīgas piena kombināta akcionārs Ivars Strautiņš. Starp prominentajiem pasažieriem īpaši izceļas kāda dāma smalkā lāsumainā kažokā. No attāluma tā izskatās pēc partijas ”No sirds Latvijai” līderes, bijušās Valsts kontrolieres Ingūnas Sudrabas.

0 Komentāru