Šķēles ģimenei un Rāvim pastarpināti piederošā firma tirgo kādreizējās ”Jūraslīča” zemes, kas ieķīlātas par labu “ABLV Bank”

Valsts zemes pie Lielupes ietekas jūrā savulaik nonāca apsviedīgu cilvēku rokās, izmantojot zivju pārstrādes uzņēmuma ”Jūraslīcis” bankrotu. Lai to izdarītu, bija vajadzīgs savs maksātnespējas administrators un savi cilvēki valsts un pašvaldību struktūrās.

Atpakaļ uz rakstu

11 komentāri

 • Gunča
 • Liene

  Liene

  Kad šie ćali sěděs aiz restēm? Vai Latvija var šo měslu izmēśanai piesaistīt AS!V federālo drošības biroju!? Es ceru ka Bordānsto darīs un śie čaļi iesēdīdies uz daudziem gadiem! Vienkārši vajag pierādīt ka Latvija ir tik maza un mūsu iestādes tik korumpētas ka citādi nekas te nenotiks! Kaut vai Trampam rakstiet! Vienreiz taču tā cūcība ir jāizbeidz ! Un ASV prezidents to ar vienu rāvienu var izdarīt! Nedomājiet ja es wsmu garīgi slima! Vienkārši vienreiz to ir jāizbeidz , citādi tauta můžīgi sēděs nabadzībā! Vai par tādu Latviju mūsu tēvi stāvěja uz barikādēm!
 • Anda zahovska

  Anda zahovska

  Pateicoties Skeelem,darbu tur zaudeeja 2000 cilveeku,visu bagaataa kolhoza mantu iztirgoja,visu izveda ,labaas celtnes nojauca.Zagli,neliesi un postiitaaji.Gan visu sanems atpakal,negodiigi ieguutais laimi nenesiis.
 • Anda Zahovska

  Anda Zahovska

  Atceros,kaa gar muusu maajaam izveda sii bijusaa miljonaara zvejnieku kolhoza mantas.Zagli.
 • Anda Zahovska

  Anda Zahovska

  Cilveeki,kuru deel zaudeeja darbu Juurasliicii 2000 cilveeku.Neliesi.
 • bauris

  bauris

  Nu neticu ,ka viņi laimīgāki par mani!Pienāks laiks ,kad visu nāksies pazaudēt un karāties .
 • Arveds Roģis

  Arveds Roģis

  Kad beidzot Latvijai būs saimnieks kurš izmēzīs šos visus sūdus uz visiem laikiem.?
  • Jan Liekmann

   Jan Liekmann

   Saimnieki jau kādu laiku esam mēs paši - Latvijas tauta, kas vēlēšanās ievēlējam savus pārstāvjus. Šķēle kādu laiku varēja saimniekot tikai tāpēc, ka cilvēki balsoja par viņa vadīto Tautas Partiju. Šis bija rezultāts.
 • Lauma Bodniece
 • Cepurītis

  Cepurītis

  Es arī gribētu kādus gadiņus kļūt par premjeru, lai sakārtotu savas vajadzības. Man tik daudz miljonus nevajadzētu un būšu daudz pieticīgāks.
  Ja tas nav iespējams, tad gan gribētu šos mahinātorus un valsts mantas izlaupītājus, redzēt aiz restēm ar trīskāršu žogu.
 • Jānis Viegliņš

  Jānis Viegliņš

  Kādēļ Latvijai tā nav veicies, šādi mēsli nesodāmi izzog mūsu valsti un par to nekas viņiem nav. Paši pieņem nepieciešamos likumus, paši izsaimnieko uzņēmumus un apkrāpj cilvēkus. Korumpantu dēļ viņi var smieties par likumiem un tautu. Citi pat sevi prezentē kā cienījamus uzņēmējus. Rāmkalni.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!