Simtiem nepārvēlēti pašvaldību vadītāji pēc amata zaudēšanas tikuši pie īpašām izdienas pensijām

Maija vidū Valsts kontrole nāca klajā ar brīdinājumu, ka izdienas pensiju sistēma ir pārāk dāsna un var kļūt par nepanesamu slogu. Nākotnē šis drošības spilvens policistiem, prokuroriem un transporta darbiniekiem valsts budžetam var izmaksāt līdz 4,5 miljardiem.

Atpakaļ uz rakstu

19 komentāri

 • Sandra Straumane

  Sandra Straumane

  Un tagad tūliņ pat būs lielais birums no " nabadzīgiem" pagastniekiem...
 • Antoņina Valeiņa

  Antoņina Valeiņa

  Tādus likumus pieņēma jau Godmaņa,Šķēles laikā.....Likumi tapa TIKAI pašiem ,pašu labklājībai līdz mūža beigām.... Kāds labums tautai?!Tauta vajadzīga bija stāvot barikādes,cīnoties par valsts neatkarību,brivibu . Pēc tam tauta lai dodas pelnīt iztiku un labāku dzīvi uz ārzemēm...... Pēc manām domām izdienas pensija varētu būt policijai, glābējiem, ugunsdzēsējiem,bet nejau pašvaldību vadītājiem.....par kādiem īpašīem nopelniem ,parko? !Par to,ka saņem ik mēnesi pietiekoši lielas summas !? Kaitīgs darbs!? Kāpēc "raujas" uz tādu "grūtu darbu"?!
 • VIN Database 2020

  VIN Database 2020

  Nu nevar tak paciest zaudējumus un labo algu. Neies tak strādāt uz maksimu.
 • spriidiic

  spriidiic

  Kad kādu ievēl uz noteiktu termiņu (latviski: laiku) , tas ir darba līgums uz laiku . Tāda veida līgumos reizēm ir paredzēta , tā nepagarināšanas gadījumā , naudas došana izbrāķētajam darbonim . LV ar likumu paredz ucināt prezidentus . Pārējiem nepārvēlētiem jāstaigā tālāk bez pensijām vai atlaišanas pabalstiem .
 • Pēteris Mieriņš

  Pēteris Mieriņš

  izdienas pensija ...--- iz - no - pēc , dienests - kalpot ,par atlīdzību strādāt tautas labā ... , pensija ... vairāki varianti , bet atlīdzība par to laiku . policija ugunsdzēsēji - glābēji , nmpd personāls ,armija , un vēl nedaudz svarīgu dienestu , kur citi - jebkurš nevar būt un darīt . lūk kam ir jāsaņem izdienas pensijas . tāpēc ir stingra atlase dienestos medicinas vērtējumā - katrs netiek cauri tam visam , likuma ievērošana un kārtība ( gan krimināls ,gan administratīvais ) , sporta - fiziskās spējas , izglītība , morālā spēja , ikdienas spējas rīkoties dažādos apstākļos . tie ir galvenie tikai kritēriji darbam , lai saņemtu izdienas pensiju kādreiz .
 • Uldis Mincans
 • Agris Gedrovics
 • S

  S

  Interesanti- mums nepienákas izdienas pensijas 60+ b/dárzu audzinátájám, sporta skolotájiem,tie var skriet, lékt, dancot, bet pienákas gados jaunákiem IeM kanceleju klerkiem, izrádás, arí ekspagastkungiem, kas nespéjígi párprofiléties, lai gan citiem gudri pamáca par bezdarbnieku kursu iespéjám. Un neviens to agrák neredzéja! Tuva téma-VARAM Púces personá uzsvéra, ka valsts párvaldes birokrátiem krízes laiká arí algas nedrikst samazinát, jo nebús,kas veikalos iepérkas. Cinisms.
 • Jānis Akmens

  Jānis Akmens

  Viņi tak viss nabadzīgākie cilvēki🤣🤣🤣🤣🤣
 • Pizdalivskis

  Pizdalivskis

  Vēlēšanu laika es iedošu deputātiem kārtīgas piedalās . Katris deputāts ir pelnījis ar nazi mugura ne ko vairāk .

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!