Sekojiet līdzi 12.Saeimas vēlēšanām visu dienu TV3!

Komentāri
Sekojiet līdzi 12.Saeimas vēlēšanām visu dienu TV3!
Foto: LETA

4.oktobrī divu nedēļu ilgās “TV3 Ziņu” un “Nekā personīga” veidotie raidījumi Pēdējais vārds noslēgsies pirms galvenā politiskā notikuma – 12.Saeimas vēlēšanām! Vēlēšanu dienā paredzēti pieci “TV3 Ziņu” speciālizlaidumi, kuros žurnālisti vēstīs jaunāko un aktuālāko informāciju par vēlēšanu norisi. Savukārt nākamajā dienā, 5.oktobrī, 19:00 vēlēšanu rezultātu apkopojums un analīze raidījumā “Nekā personīga”!

Vēlēšanu dienā kopā ar TV3

12.Saeimas vēlēšanu dienā “TV3 Ziņu” žurnālisti skatītājiem sniegs iespējami plašu ieskatu vēlēšanu norisē. “TV3 Ziņu” speciālizlaidumos 10:00 un 16:45 skatieties tiešraides no vēlēšanu iecirkņiem un jaunāko informāciju par balsotāju aktivitāti. Savukārt 19:00 TV3 īpašais ziņu raidījums stundu ilgā pārraidē parādīs apkopotus dienas notikumi dažādos Latvijas reģionos un vēlēšanu iecirkņos, atklās vēlētāju aktivitāti, starpgadījumus un pārkāpumus. Vēlēšanu iecirkņu slēgšanas brīdī tiks publiskoti ziņu aģentūru veikto vēlētāju aptauju dati, kas ļaus noteikt aptuveno balsu sadalījumu vēl pirms rezultātu pasludināšanas. Vēlētāju aptaujas komentēs TV3 ziņu vadītāji un eksperti. Ziņu speciālizlaidumā 22:00 jau būs zināmi pirmie vēlēšanu rezultāti, kā arī precīzi vēlētāju aktivitātes dati. Savukārt pēdējā ziņu izlaidumā – tieši pusnaktī – sagaidāmi jau neoficiālie vēlēšanu rezultāti un aptuvenais vietu sadalījums 12.Saeimā. “TV3 Ziņu” un raidījuma “Nekā personīga” žurnālisti tiešraidē rādīs, kā politiķi sagaida vēlēšanu rezultātus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par aktuālāko visas dienas garumā informēs “TV3 Ziņu” vadītāji Agnese Vārpiņa, Kristīne Anže, Edijs Bošs un Arnis Krauze, kā arī žurnālisti Kristīne Žilde, Monta Biteniece, Ilze Vēbere, Guntis Meisters, Jānis Eglītis, Jānis Zvērs, Jānis Zariņš. “TV3 Ziņu” žurnāliste K.Žilde saka: ”Vēlēšanas ir pilsoņa pienākums, bet reizē arī privilēģija. Diena reizi četros gados, kad Tu reāli vari ietekmēt procesus valstī. Es pat teiktu – ja šo dienu neizmanto, vairs nav tiesību kurnēt vai kādu vainot par slikto valdību vai slīpētajiem politiķiem. Man draugi un ģimene bieži jautā, par ko balsot. Varu pateikt godīgi – zelta varianta nav. Tāpat kā ar visu dzīvē, ir jāizvērtē kompromiss, un to var atrast. Ņem rokā pildspalvu un svītrpo, cik uziet! Bet nobalso! No savas puses ar kolēģiem mēģināsim palīdzēt neapmaldīties partiju tukšajos solījumos, lai 4.oktobrī izvēli izdarīt ir vieglāk.”

Rezultātus analīzēs “Nekā personīga”

Par ko 12.Saeimas vēlēšanās Latvijas pilsoņi būs atdevuši visvairāk balsu? Kādas bijušas partijas sarakstu kandidātu galvenās prioritātes? Cik ticams, ka dotie solījumi tiks pildīti? To varēsiet uzzināt dienu pēc Saeimas vēlēšanām, 5.oktobrī, 19:00 raidījumā “Nekā personīga”, kurā tiks analizēti vēlēšanu rezultāti, izvērtēti pārsteigumi un studijā aicināti vēlēšanu uzvarētāji. Raidījuma “Nekā personīga” producente Arta Ģiga saka: ”Daļa vēlētāju iet uz vēlēšanām ar domu – lai pie varas nāk citi spēki, daļa vēlas, lai nekas nemainās. Abas šīs izvēles ir labas un atzīstamas, bet, lai tās notiktu, noteikti ir jāizdara viena lieta – jāaiziet un jānobalso.”

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl