Satversmes tiesa izbeidz “Latvijas Gāzes” legālo reiderismu un monopolistam būs jāatgriež patērētājiem piedzītās kompensācijas

Pagājušā nedēļā Satversmes tiesa nospriedusi, ka monopolistam nebija  tiesības no iedzīvotājiem iekasēt kompensācijas trīskāršā apmērā. Komercuzņēmumam šādas tiesības savulaik deva Ivara Godmaņa valdība. Satversmes tiesa lēmusi, ka pārkāptas iedzīvotāju pamattiesības un noteikumi atcelti no to pieņemšanas brīža. Un tas nozīmē, ka  iedzīvotājiem būs tiesības tās atgūt savulaik samaksāto.

Atpakaļ uz rakstu

19 komentāri

 • Edmunds Edmunds

  Edmunds Edmunds

  kalvits jau tikai turpināja, esam aizmirsuši, kuri izveidoja šo sistēmu, lai iedzīvotājus izputinātu, godmanis šķēle tie redzamākie, bet vispār jau visi, kuri šos pirmos 25 gadus vadīja valsti, tam piekrītu, ka iespējams , ka slimība beidzot palīdzēs mums attīrīt valsti no cilvēkiem guri apzināti nodarbojušies ar valsts iznīcināšanu, jo mums jau neļauj zagļus ne pakārt, ne rokas nocirst, kā tam iesākumā vajadzētu būt, lai saprastu
 • @Maija_i

  @Maija_i

  Un es domāju, kāpēc gāzes pievienošana palikusi 4 x dārgāka nekā pirms pāris gadiem? Godmaņa sievai jaunu kažoku vajag laikam.
 • ES
 • Dadzis Sh

  Dadzis Sh

  Neviens nepiemin, ka šie MK noteikumi jau kādu laiciņu vairs nav spēkā. Tagad ir jauni MK noteikumi, kuri ir pieņemti tieši tādā pašā kārtībā un visu aprēķina ciparus nosaka pats Gaso. Papildus arī jānorāda, ka daudzas lietas līdz tiesai nemaz nenonāca, jo cilvēki saprata, ka viņi neko nepierādīs un labprātīgi samaksāja. Šādas lietas ir tūkstošiem...
 • Aleksejs Steins
 • S

  S

  Kalvitis- vainígs, Gerhards-vainígs, bet Godmanis- visur izslíd.Kartíte maisos izkúp, no Pareksa ar svétíbu aizpeld miljoni, sieva nr.2 ir blakus Kalvítim, viss notiek. Kamér mums bús tikai 3 oligarhi, bet páréjie no TP balti, púkaini un tíri, més varésim tikai noplátít rokas un maksát.
 • Andrejs Melnalksnis

  Andrejs Melnalksnis

  Kā redzams, tautas, sabiedrības un valsts nodēvējiem interesē tikai nauda. Reputācija, saprāts, domāšana šiem nodevējiem neinteresē. Tikai sabiedrības nosodījums varētu dot rezultātus, un mantas konfiskācija.
 • Zigurds Štelmahers

  Zigurds Štelmahers

  Laužiet līgumus ar šo mafiju un ejiet uz elektrum.
 • Zalamans Zeltkalns

  Zalamans Zeltkalns

  Tā Nacionālā Apvienîba ar tiem Gerhardiem un Rasnačiem tomēr ir nodarījuši lielu postu mūsu valsts pilsoņiem un uzņēmējiem .
 • Guntis Lee
  +12 +12 0

  Guntis Lee

  "Godmanis, Kalvītis & 3 A" - Latvijas slavenākā preču zīme.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!