Satiksmes ministrija Krievijai vēstulē lūdz atjaunot kravu plūsmu un ļaut attīstīt kravu ceļu Kaļiņingrada-Sanktpēterburga

Krievijas kravu apjoms strauji krīt. Tilts starp austrumiem un rietumiem brūk. Tranzītkravu dramatiskajam samazinājumam piemēroti dažādi epiteti.

Atpakaļ uz rakstu

44 komentāri

 • Alex

  Alex

  Потому что вы дебилы в начале делаете потом думаете. ДОВЫПЕНДРИВАЛИСЬ. Новой волны нету-столько денег упустили. Всем запрет дали на въезд. ЮРМАЛА УМИРАЕТ. Транзит просрали.Осталось пару терминалов и все.... Я надеюсь когда то народ встанет и вломит вам.
 • Nu re
 • GAUSS

  GAUSS

  EJ TU NOST,TĀ DIENA PIENĀCA! EJAT LABĀK LŪDZATIES SAVIEM MASONIEM KRIEVI TAČU SLIKTIE UN NO TIEM JĀBAIDĀS!
 • Bijusais2 grupas invalids

  Bijusais2 grupas invalids

  Visu ishemoja pa privatmaciniem ka mantrausi tagad grib talak dzivot ka lordi kad cels jauno cietumu iesu pa uzraugu dos est miezu graudu putru udeni un koku lapas cik var zakt savus tautiesus paprobejat tik velet pa siem drankiem novilks pedejas bikses lai telotu no kalpa isistos pa uznemeju. Kads pats kadu sliedi ir uzlicis ieguldijis naudu uznemuma kauns sanem 10 un100 tukstosos euro kad tiesa beidzot piespriedis realu cietumu berziniem un parejiem ielikteniem
 • Arturs Eglitis

  Arturs Eglitis

  Nu!?ko ta klimats vēsāks nepaliek, valdības kungi?))
 • RAITA Karpika

  RAITA Karpika

  Jā, mīļie DRAUGI, redzot, kas notiek VENTSPILĪ, ir jāraud un jālūdz ,lai palīdz,jo daudzi zaudē DARBU un protams-naudiņu,,,bet ir ģimenes, ir bērni un vecāki ar mazām pensijām,,,,,,
 • Laimonis

  Laimonis

  O un nākošā vēstule būs uzņemt Krievijas sastāvā. Nu gan ir gnīdas
 • Elfs

  Elfs

  Domāju, Krievija varētu būt ar mieru arī novirzīt daļu kravu caur Latviju. BET vispirms jātiek vaļā no mūsu čivavas Rinkēviča, kurš to vien dara, kā aprej mūsu lielo kaimiņu. Nesaku, ka bez pamata, tomēr visam ir savas robežas. Ja nepārtraukti otru sauksi par muļķi, zagli vai slepkavu, tad galu galā viņš par tādu arī kļūs. Jaunajam ārlietu ministram jānodibina labas attiecības ar Lavrovu un viss būs štokos.
  Aicinu tomēr ievērot nacionālās intereses: Latvijai beidzot ir jāiemācās dzīvot pašai sev nevis iet Rietumu vai Austrumu kaimiņa pavadā. Ir jāattīsta un jāpraktizē reālpolitika, to dabiski uzspiež mūsu valsts atrašanās vieta.
  • Руслан Евдокимов

   Руслан Евдокимов

   Чтобы жить для себя надо жить вне политики, ваше правительство решило заработать на союзе с США и ЕС, да вам они дали денег, но за эти деньги они попросили вашу страну стать цепным псом. Что не могло не отразится на отношениях с теми на кого вас на травили. Результат очевиден. Чтобы жить для себя надо быть самодостаточным и не плясать под дудку ЕС ,США или России. Но увы, может быть когда ни будь так и будет, но сейчас.
   • kurts

    kurts

    leo vareji ar transleiteri partulkot uz latviesu
 • Pareizais

  Pareizais

  Vēl atliek cerība kādu rītu mostoties secināt ka esam Amerikas kontinentam pielīmēti.:)
 • Pirktspēja

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!