1 komentārs

Atsevišķiem deputātiem patīk braukt ar lepniem automobiļiem, taču negribas par to maksāt pilnu cenu. Līdz šim skandalozākais ir deputāta Zaķa nodokļu optimizācijas darījums, kad auto reģistrēts firmai, ietaupot tūkstošiem eiro PVN. Savs paņēmiens, kā braukt ar glaunu auto, nemaksājot par to pilnu cenu, ir deputātam Andrejam Elksniņam no Saskaņas. Viņš savu Range Rover Sport nomājot par 150 eiro mēnesī. Tas ir neticami izdevīgs darījums.

Ceturtdienās deputāti ierodas uz darbu un īpaši viņiem paredzētajās stāvvietās Jēkaba laukumā novieto savus braucamos. Te redzami gan lepni limuzīni un džipi, gan pieticīgi ģimenes automobiļi. Ar Saeimas deputāta algu jaunu un lepnu auto nopirkt ir sarežģīti. Jātērē ietaupījumi, vai jāmeklē citi ceļi, kā piepildīt sapņus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Automašīna, ar ko ikdienā pārvietojas Saeimas deputāts Andrejs Elksniņš no Saskaņas, nav reģistrēta uz viņa vārda, automašīnas īpašnieks ir SIA Latgales šķīrējtiesa. Melnais apvidus automobilis Range Rover Sport no salona izbraucis 2012. gadā. Tobrīd auto maksāja vismaz 80 tūkstošus eiro. Taču cena var sasniegt pat vairāk nekā 150 tūkstošus, ja izvēlas dārgākās komplektācijas.

Tomēr saistība ir. Sabiedrības Latgales šķīrējtiesa vienīgais īpašnieks ir Andreja Elksniņa tēvs Anatolijs Elksniņš. Firma reģistrēta Daugavpilī, divstāvu dzīvokļu ēkā. Gada pārskats liecina, ka firmai pēdējos gados ar biznesu neveicas. Uzņēmums jau kopš 2010. gada neko nepelna. Arī pagājušo gadu tas beidzis ar 4500 eiro zaudējumiem. Tomēr tas nav traucējis aizņemties 35 000 laikā, kad pirkts jaunais auto.

Uzzināt SIA Latgales šķīrējtiesa viedokli par savādo darījumu neizdevās, jo vienīgais uzziņās atrodamais uzņēmuma numurs zvanus nepieņem. Darījums ar deputātu Elksniņu acīmredzami ir pretrunā ar uzņēmējdarbības principiem un padziļina kompānijas finanšu problēmas. Citās auto nomas kompānijās par tāda Range Rover īri prasa 1800 eiro mēnesī.

Skaties video!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl