Saeimas deputāti ar likumu steigā cenšas ieviest jaunu kārtību, kas ļaus atkritumu tirgu pārdalīt no jauna

Vasarā Konkurences padome apturēja “Tīrīgas” monopolu, kas bija iecerēts uz 20 gadiem. Pēc tam nespēja laikus nodrošināt kārtību bija par pamatu Rīgas domes (RD) atlaišanas procesam. Tagad ir noslēdzies RD iepirkums par atkritumu izvešanu, kas daudz maz atbilst konkurences prasībām. Pašvaldība nu slēdz līgumus uz septiņiem gadiem. Pilsēta ir sadalīta četrās zonās, kurās saimniekos četri uzņēmumi.

Atpakaļ uz rakstu

12 komentāri

 • Normunds Sustrins
 • Z Līvmane

  Z Līvmane

  Njā, atkal viss tiek bīdīts lai būtu izdevīgi savējiem!
 • Ģirts Zīle

  Ģirts Zīle

  Un par Šķēli tas ir blefs, jo arī koncertzāles gadījumā JKP ir pret Šķēli.
 • Ģirts Zīle
 • Elita Kalniņa

  Elita Kalniņa

  Elementāra loģika atkritumi ir jāsamazina lielos vilcienos... Jo galu galā vairs pašiem vietas nebūs... Arī Eiropas priekšā esam apņēmusies to darīt... Brīvais tirgus un bizness
  ... Kāda privātām būtu interese samazināt atkritumu daudzumu?
 • S

  S

  Klausoties un lasot par RD un Saeimas darbiem un balsojumiem, liekas, ka viens no kantoriem ir lieks, jo runá un nemas par vieniem s.....iem.Labák viens atbild par visu, valstij nauda arí ietaupísies no algám lieláka ká ar pagastu reformu.
 • g

  g

  Tā, kārtējo reizi, ir cūcība! Vienu brīdi pēc vēlēšanām jau likās, ka "čempionu" ietekme ir mazinājusies. Cerēju, ka ar čempionu aiziešanu no politikas, beigsies arī zagšana. Man sāp redzot totālu patvaļu, nerēķināšanos ar darba darītājiem, cenzūru. Cik var? Šī bezadbildība: bezmazvai Zolitūdes traģēdijā vainīgi cilvēki, jo atradās nepareizajā laikā un vietā. Tagad apvieno novadus, kas manuprāt ir pareizi, bat apienojat arī Valsts drošības dienestu ar Satversmes aizsardzības biroju un lai strādā bijušajā stūra mājā. Nē cels jaunu angāru pēc Zolitūdes Maximas labākajām tradīcijām. Visbeidzot koncertzāli cels uz privātās zemes :'( veloceļiņu nevar izbūvēt jo privātīpašums, tagad būvēs augšā veselu koncertzāli uz svešam piederošas zemes. Viss būs kā ar VID ēku. Politiķi ir tikai cilvēku un sabiedrības daļa, pietam mazākā. Viņi katrs individuāli ir atkarīgs no sabiedrības kurā dzīvo. Kā viņi un viņu radinieki nebaidās, ka viss vērsīsies pret viņiem pašiem, piemēram, pakalpojuma kvalitātē?
 • Elita Kalniņa
 • Andris Latvers

  Andris Latvers

  Man šķiet brīvās konkurences apstākļos neko nevar "pārdalīt". Jo jebkurā brīdī jebkurš vietējais vai ārzemju uzņēmējs varētu pateikties šim biznesam kā rezultātā celtos kvalitāte un pazeminātos cenas.
  • Janeks Silvanovičs

   Janeks Silvanovičs

   Andris Latvers tak nelaidis arzemniekus ieksa.sen jau ceļu buvetaju firmas velejas ienakt.nu redzam rezultatus.jaatbalsta tak vietejie.kuriem vnk nav raxtura but godigiem un kvalitatiem.
 • ķēmi

  ķēmi

  Kad šie bļaukas-liekēži vispār strādāt sāks?Vai viņi vispār apjēdz cik sūri pelnās naudiņa,lai šos liekēžus uzturētu???Kur nu vēl prēmijas,visādas piemaksas,.....riebjas pat skatīties uz tiem censoņiem ar trulu cilvēku smadzenītēm!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!