Saeimas deputāte Krapāne maksātnespējas procesā noslēpj vairākus tūkstošus eiro

OIK atcelšana bija viens no partijas “KPV LV’ saukļiem pirms Saeimas vēlēšanām. Tieši pēc “KPV LV” iniciatīvas Saeima izveidoja OIK parlamentārās izmeklēšanas komisiju, to vadīja Ieva Krapāne no “KPV LV”. Krapānei pagājušā gada nogalē bija jānoslēdzas personīgās maksātnespējas procesam, taču tas nav noticis. ”Nekā Personīga” rīcībā nonākušas ziņas, ka savā maksātnespējas procesā Krapāne samaksājusi ap 7000 eiro mazāk nekā vajadzētu.

Atpakaļ uz rakstu

29 komentāri

 • markins

  markins

  kapec lai Latvija kautkas mainitos uz labo pusi,ja par dazadam mahinacijam nevienu nesoda?!Atvainojos,soda gan,bet tikai vienkarsos iedzivotajus!!!!!!
 • Antoņina Valeiņa

  Antoņina Valeiņa

  Krapānes kundze 9 mēnešus vadīja OIK izmeklēšanas komisiju.... no Saeimas tribīnes sniedza ziņojumu ar nobeigumā teikumu:"Dievs svētī Latviju!" saņēma 10.000eiro klāt pie deputātes algas. ..❗ Vēl joprojām OIK NAV atcelts! Jautājums: Kāpēc vajadzēja organizēt izmeklēšanas komisiju par OIK ?! ☹️😢 Organizēja,lai komisijas locekļi-deputati saņemtu papildus algai ,kura nav mazāka par 3.000 , vēl papildus naudiņu...⁉️ Nabadziņi dzīvo no "rokas mutē"!....Kaunu un godu pazaudējuši mūsu tautas kalpi...Kad viņiem būs gana? Ar melie, divkosibu , neizmērojamo mantkāribu pavada savas darba stundas...Kad šitas ārprāts beigsies?!
 • Ērika Krimska

  Ērika Krimska

  Ko te daudz domāt.....jāmācas mums visiem no labajiem deputātiem! Viņi visi mums cenšas parādīt,kā jādzīvo,bet mēs........:)
 • Gunta Brikmane
 • Anda Zahovska

  Anda Zahovska

  Daudziem KPV biedriem darbi nesaskan ar vinu skalajiem saukliem pirmsveeleesanu laikaa.
 • Tas Kursh Raikins
  • Gunta Brikmane

   Gunta Brikmane

   Tas Kursh Raikins Deputāts nav valdības loceklis. Jāizglītojas, ja tik nav par vēlu.🤣
 • Inārs Zāģeris

  Inārs Zāģeris

  Tādi deputāti partiju sponsoriem ir vajadzīgi,vienīgi izbrīna deputātes un citu kplv deputātu ar jurista diplomu juridiskā nekompotence.
 • S

  S

  Lasot visu informáciju, saprotu, ka dámíte centás nemaksát visu galvojuma summu, bet % no savas mazás algas, lai páréjo it ká dzéstu, ko it ká var saprast cilvéciski, bet, ja esi varas párstávis, vispirms jáievéro visi likumi, bet, ja redzi, ka tie nav pareizi un taisnígi, strádá, lai mainítu tos.Nenotika ne viens, ne otrs, bet tas jau KPV kadriem raksturigi, tikai paklaigát, lai dzird.
 • Jānis Angis

  Jānis Angis

  Nu redz. Beidzot ir radies jauns termins. Nevis nozog, bet noslēpj.
 • Garāmgājējs

  Garāmgājējs

  Latver, bez Krapānes, kurai izglītība tāda kāda ir, bet augstākā, komisijā bija loceklis, kuram tik vidusskola pabeigta - Riekstiņš no jkp, par to sašutuma nava?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!