Rīgas pašvaldības policija izsprūk no izmeklēšanas par fiktīvi nodarbinātajiem

Partija “Saskaņa” un GKR koalīcija ieies vēsturē ar fiktīvajiem konsultantiem pašvaldības kapitālsabiedrībās. Reti kurš pašvaldības uzņēmums iztika bez šādiem cilvēkiem, kam partijas piederība ļāva tikt pie darba, kur nav jāstrādā, bet ir stabila alga.

Atpakaļ uz rakstu

6 komentāri

 • Zane L

  Zane L

  Jūtu, ka Rīga Centrālcietuma kamerās nepieciešams kāds konsultants.
 • Lolita

  Lolita

  Tādam Rublovskis sen vieta cietumā.Ka gan KNAB to vēl nav pamanījis.nodoklu maksātāju naudas izniekotajs .
 • S

  S

  Arvien vairák izskatás, ka KNABim patík ar lielu pompu aizturét un publiski aizvest cilvékus, parunát, bet ar reáliem darbiem ir, ká ir.Cilvéciska klúda.Pieméram, aizvien ilgák aiziet pagátné un it ká noklust lieta ap Rinkévica kungu, kas pamatá izveidota, balstoties uz vienas bankas aizdomíga bosa apsúdzibas, par ko bij.LB prezidents brídinájis. Pat it ká mazás lietás Rígas mérogá 'konsultantus' nespéj KNABis ieraudzít.
 • Kunhsds
 • Andris Latvers

  Andris Latvers

  Tieši spēja attīrīt Rīgas pašvaldības uzņēmumus un iestādes no SC un GKR "konsultantiem", kuriem vieta ir cietumā rādīs vai tiešām šo jauno RD sasaukumu varēs uzskatīt par pārmaiņu domi. Šokē tikai KNAB neprofesionālisms🤦‍♂️
 • Andris Latvers

  Andris Latvers

  Tieši spēja attīrīt Rīgas pašvaldības uzņēmumus un iestādes no SC un GKR "konsultantiem", kuriem vieta ir cietumā, rādīs vai tiešām šo jauno RD sasaukumu varēs uzskatīt par pārmaiņu domi. Šokē tikai KNAB neprofesionālisms🤦‍♂️

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!