Komentāri
Rīgas lidosta nevēršas pret darbiniekiem, kuri apzaguši pasažieru somas
(Foto: LETA)

Pirms pāris nedēļām Nekā personīga ziņoja, ka kādam Īrijas latvietim bija izdevies nofilmēt aizdomīgu lidostas Rīga krāvēju sarunu Rynair lidmašīnas bagāžas nodalījumā. Saruna liecināja, ka divi lidostas darbinieki drudžaini pārmeklē pasažieru bagāžu cerībā atrast makus.

Jau svētdienas vakarā pēc sižeta abi šīs sarunas dalībnieki esot saslimuši. Ar vienu no viņiem lidosta vienojusies par atlaišanu. Otrs turpina slimot.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lidostai arī esot radušās problēmas ar darbinieku arodbiedrību. Bagāžas krāvēji esot uzmetuši lūpu, ka viņus visus uzskata par zagļiem.

Tomēr Rīgas lidosta bija spiesta padarīt stingrākus darbinieku iekšējās kārtības noteikumus, jo riskēja zaudēt klientu virszemes apkalpošanā, kompāniju Ryanair.

Lidostas vadītājs Andris Liepiņš šonedēļ priekšniecībai atskaitījās par jaunajiem pretzagšanas pasākumiem.

Lidostas Rīga valdes priekšsēdētājs Andris Liepiņš
Saistībā ar šo ziņu par iespējamiem pārkāpumiem Rīgas lidostā saistībā ar bagāžas iespējamām zādzībām no bagāžas ir izmainīti gaisa kuģu apkalpošanas nodaļas iekšējie darba kārtības noteikumi. Tas nozīmē, ka šie cilvēki, kas bagāžas komplektācijā strādāja, viņi šai bagāžās komplektācijas zonā nevar ienest vairāk kā noteikta apjoma naudas. Nevar ienest vērtslietas, vairāk kā mobilo sakaru ierīci, tāpat arī ne vairāk kā vienu paciņu cigaretes.

Tomēr policijā lidosta vērsusies neesot, trūkstot pierādījumu, ka darbinieki zaguši. Galvenais esot novērst iespējas turpmāk apzagt pasažierus.

Īrijas latvietis Edgars Kviotkovskis: Te, Īrijā, ir tāda domubiedru grupa Draugiem – latvieši Īrijā. Es ieliku jautājumu, vai kādam kaut kas nav pazudis un tur cilvēki sarakstījuši, ka viss kaut kas ir pazudis. Sākot no dārglietām, zelta dārglietas, cigarešu bloki, ir pazuduši arī pilni čemodāni ar cigaretēm – 40, 50 bloki. Ar visu čemodānu pazuda. Tad nauda no maka pazudusi vienai sievietei.
Nekā personīga: Tas viss ir bijis kaut kādā pēdējā laikā.
Edgars Kviotkovskis: Nē. Tas viss notiek jau gadiem. Te viens cilvēks uzrakstījis 5, 6 gadus atpakaļ.

Pirms četriem gadiem lidostas drošības dienesta vadītājam Raimondam Lazdiņam izdevās panākt īpašas pasažieru nodevas ieviešanu, lai lidosta varētu finansēt vairāk nekā 400 drošības dienesta darbinieku algošanu, jaunu drošības instalācijas un sakaru iekārtas. Vēlāk izrādījās, ka par šo naudu pirkts arī aprīkojums, lai varētu noklausīties lidostas darbinieku telefonsarunas. Tikusi izveidota pat speciāla apsargu nodaļa, kas izspiegojusi lidostas pasažierus. Tomēr pasažieru apzadzējus – lidostas darbiniekus drošībnieki nebija noķēruši.

Lidostas Rīga valdes priekšsēdētājs Andris Liepiņš:
Tā kā esam reaģējuši uz to situāciju, kāda viņa ir. Lielā mērā arī paldies par jūsu [Neka personīga – red.] sižetu.

Lidosta bija spiesta reaģēt ātri, jo riskēja zaudēt iespēju apkalpot Ryanair lidmašīnas. Ar lidostu virszemes servisā konkurē privātfirma Havas, kas apkalpo, piemēram, nacionālo aviokompāniju airBaltic. Šonedēļ lidosta paziņoja, ka turpinās pievest pasažierus un bagāžu Ryanair lidmašīnām. Par to esot panākta vienošanās ar Īrijas aviokompāniju.

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 2

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl