“Rīgas enerģija” zaudē tiesvedībā par 50 miljonu vērto OIK atļauju

Valsts policijas īpašā vienība ir pabeigusi izmeklēt OIK skandālā ierautās “Rīgas enerģijas” krimināllietu. Apstiprinājušās “Nekā personīga” pirms vairāk nekā gada stāstītās aizdomas un par krāpšanas mēģinājumu un dokumentu viltošanu apsūdzētas  trīs personas. Policija ir pierādījusi, ka ražotne nebija pabeigta, un firma pie aptuveni 50 miljoniem garantētā elektrības maksājuma centās tikt prettiesiski. ”Rīgas enerģija” turpina strādāt bez iespējas tirgot elektrību par sadārdzinātu cenu un solīja naudu atgūt tiesājoties ar ekonomikas ministriju. Tomēr nesenais tiesas spriedums komersantam ir nelabvēlīgs. 

Atpakaļ uz rakstu

6 komentāri

 • Tavs Kaspars

  Tavs Kaspars

  Kamerā varēs stāstīt, ka nav vainīgs, tur visi nevainīgie sapakoti. 😉
 • To

  To

  Ja jūs vēl zinātu kā tā stacija ,,šņāc,, un traucē nakts mieru tuvējām mājām...
  Kā augonis uz pakaļas... vai tiešām šādas būves nevar celt ārpus Rīgas?
 • Andris Latvers

  Andris Latvers

  Un tagad iedomājaties, kādas milzīgas naudas summas būtu gatavs maksāt Martinsons un citi OIK afēristi, Nekā personīga žurnālistiem, lai šitais, kas tagad ir, būtu tikai slikts sapnis.. Nekā personīga komanda, neļāva no valsts budžeta nozagt četrus simtus miljonus € , kuri tagad ieies veselības aprūpē, skolotāju algām u.tt.
  Viņiem jāsaka reāls paldies. Izcils godīgas un profesionāla žurnālistikas piemērs!
  Paldies :)
  • Anda Zahovska

   Anda Zahovska

   To jau sleedza Aseradens,kopaa ar daudzaam citaam stacijaam.Zurnaalisti tikai atspogulo tiesas procesus.
 • Dusmīga

  Dusmīga

  OIK licenze atņemta 33 uzņēmumiem - kāpēc tas neatspogulojās patērētāju elektroenērģijas rēķinos? (Oik likmes samazinājuma ziņā)
 • Andris Latvers
  +12 +12 0

  Andris Latvers

  Un tagad iedomājaties, kādas milzīgas naudas summas būtu gatavs maksāt Martinsons, šiem Nekā personīga žurnālistiem, lai šitais, kas tagad ir, būtu tikai ļauns murgs priekš viņa un citiem OIK krāpniekiem. Nekā personīga komanda, neļāva no valsts budžeta nozagt vairākus simtus miljonus, kuri tagad ieies veselības aprūpē, skolotāju algām u.tt.
  Viņiem jāsaka reāls paldies. Izcils godīgas un profesionāla žurnālistikas piemērs!
  Paldies :)

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!