Rīgas brīvostas pārvaldē līdz šai nedēļai strādājusi Lemberga sieva

Atbilde uz jautājumu, kurš panāca Aivara Lemberga iekļaušanu ASV sankciju sarakstā, interesē daudzus. Paša Lemberga versija, ka to pēdējās nedēļās panākuši politiskie konkurenti no Latvijas, nav patiesa. Lēmums ir sagatavots agrāk, un Latvijā par to neviena amatpersona iepriekš nav informēta.

Atpakaļ uz rakstu

44 komentāri

 • muļļas

  muļļas

  Baigi gribās nočakarēties.......Nav kāda kas iedos......???
 • muļļas

  muļļas

  Nav kāda vecenīte ar kuru varu šovakar nopisties.....???
 • Zigurds Štelmahers

  Zigurds Štelmahers

  Gudra un spējīga sieviete! Ceru nākotnē viņu redzēt Ministru prezidenta amatā!
 • Nauris Cīrulis

  Nauris Cīrulis

  Kamēr ''strādāja'' , tikmēr TV3 klusēja . Kad vairs nestrādā , tad nu izziņo :D . Žurnālisti 👏
 • Valija Uzulniece

  Valija Uzulniece

  Lieciet mira tos lembergus. Labāk paskatieties tik saņem mūsu nekur nederīgie ministri un mūsu ieveletie kalpi par valasts iznicinašanu un tik izmaksa mūsu nacistu ieteiktas prezidentsa Levits tur ir ists reiderisms pret latvijas tautu
 • S
 • Seniors

  Seniors

  Gan Valdiba , gan Saeima , sez tie pasi kretini , kuri atbalstija Lembergu , un to pasu dara , vel tagad ! Padzit , sos Zaglus un Kroplus , no visiem amatiem !!! Tamdel , TAUTA , nebrinieties , kad dzivojam NABADZIBA , un sanemam - mazas aldzinas . Vai tiesam , bus jauns sauklis = LAI DZIVO ZAGLI , un TAUTAS apzadzeji ??? Kauns , par Karinu un Saeimu , kuri censas Panakt , partiju finansesanas - palielinajumu !!! ZAGLU = BANDA !!!
 • Nu re
 • Haha

  Haha

  Nu ka nenosaukt dazus latviesus par mulkiem. Svesa valsts iejaucas Katvijas darisana pec sodienas zaglu un okupantu pasutijuma,sankcioneja 1!!! cilveku (var padomat zog tikai vins un vairs ne1 kaut gan no vienotibas ir zagli un korumpanti ir daudz lielaki un ne tikai Latvijas bet Eiropas meroga) lai zagli un okupanti varetu pievakt sev ostas un driz jau mes uzzinasim preks kam tas viniem bija vajadzigs un mulki tic ka ta ir "korupcijas apkarosana" :D Lv ir daudz lielaki zagli un korumpanti kuri sanema no Asv oligarhijas naudu likumu lobesanai un Latvijas pardosanai bet apkaro vienigo Lembergu.Tas jau ir skaidrs ka saja lieta nav kaut kas tirs.
 • Janis Platkojs

  Janis Platkojs

  Ja Lembergi vairs nevarēs pabarot bērnus, bērni ir jāizņemj no ģimenes un jānodod valsts apgādībā. ASV sankcijas nedrīkst kaitēt bērniem.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!