Rēzeknes novads par miljonu uzbūvē atpūtas bāzi un to lēti iznomā politiskos skandālos ierautai firmai

Pirms vairāk nekā desmit gadiem Rēzeknes novada pašvaldība nolēma pārveidot padomju laika sūkņu stacijas graustu pie Lubāna ezera par tūrisma centru. Projektā ieguldīts vairāk nekā miljons pašu un Eiropas naudas. To atklāja 2011. gadā. Tagad pašvaldība izlēmusi, ka tūrisma un atpūtas bāzes uzturēšana nav pašvaldības funkcija, tāpēc jānodod privātajiem. Glaunais īpašums ar konferenču zāli, viesnīcu numuriņiem un sporta laukumiem uz 12 gadiem iznomāts privātai firmai par 308 eiro mēnesī.

Atpakaļ uz rakstu

43 komentāri

 • S

  S

  Iesaku pirkt skābos kāpostus tirgū pie kārtīga saimnieka.Var pagaršot, spainītī iesver(eju ar savu trauku),pēc tam, ja palūdzu, uzlej sulu.Par Dimdiņiem nezinu, es pērku viņu štovētos- ļoti garšīgi.
 • Kva-kva
 • Lote

  Lote

  Iepriekš domāju, ka "nekā personīga" daudz vairāk iedziļinās jautājuma būtībā, bet šis sižets pierāda tieši pretējo. Izsoles publicitāte ir nodrošināta atbilstoši normatīvajiem aktiem. Kāds tad ir nomas mērķis? Kāpēc tas netiek noskaidrots līdz galam. Vai izņemot tūrismu nomniekam vispār būs tiesības nodarboties zivju dīķos ar zivsaimniecību un pretendēt uz jebkādiem maksājumiem. Bet nu tiešām tik laba reklāma, pat man sāka likties, ka Bāka ir nu tāda pērle.
 • Серафим Кригер

  Серафим Кригер

  Tirais sikums...parex afera izmaksaja 3 mijardus eur nodoklu maksatajiem...bet te kaut kadi sikumi...pie lielajiem neviens nekeras...kauns neka personiga
 • Jāzeps

  Jāzeps

  Nu ko, svarca kungs! Neesi nemaz tik pūkains un pareizs! Glums un blēdīgs. Jau sen novadā runāja par viņa mahinācijām un politiskajām spēlītēm! Visiem bail bij ko teikt. Kurš tik ko mēģināja iebilst, tika novākts. Cik likteņu salauztu uz viņa sirdsapziņas. Skaisti runāt prot. Tik vārdi nesaskan ar darbiem. Apetīte rodas ēdot. Malači,kas iekustināja šo lietu. Vel jāpainteresējas par novada atkritumu apsaimniekosanas jautājumu, tur ar var atklāties interesantas lietas!!!!! Un novada pašvaldības darbinieku plašais štatu saraksts!
 • Kur skatās KNAB ?

  Kur skatās KNAB ?

  Par 308 eiro mēnesī es pats būtu bijis ar mieru šo celtni iznomāt. Pat par apaļiem 310 !
 • Dace

  Dace

  Noteikti vajag apstrīdēt lēmumu. Lai šādu vietu izīrētu, es būtu gatava maksāt vairāk. Pilnīga ņirgāšanās par ieguldīto nodokļu maksātāju naudu. Būtu jābūt kaunam iepirkumu komisijas vadītājam (tagad arī bail), jo viens nepareizi solis vienmēr paver skatu uz nevienu vien "kļūdiņu". Es noteikti piesaistītu komisiju, lai izskata visus pēdējo gadu iepirkumus, lai konstatētu novirzes no iepirkumu procedūras. Bezatbildība.
  • Jāzeps
  • Lote

   Lote

   Pilnīga ņirgāšanās par nodokļu maksātājiem ir jebkurš objekts Latgalē un citās vietās, kuru jau ceļot zināms, ka tā uzturēšana gulsies uz nodokļu maksātāju pleciem.
 • Janeks Silvanovičs
 • Jānis Reblis

  Jānis Reblis

  Kā tad draugam neadosi pa lēto, pagājušo gad blakus dīķus vietejiem atņēma un atdeva tam pašam kam bāku :)
 • Rihards

  Rihards

  Es būtu arī nomājis par 3000eur mēnesī, ja būtu zinājis par tādu konkursu. Un iespējams arī par vēl daudz lielāku summu. Nez kāpēc nevienā reklāmā šo piedāvājumu neredzēju. Cik saprotu, tad uz papīra tikai Rēzeknes pilsētas mājaslapā bija piedāvājums.
  Par ~200ha + atpūtas bāzi 1 M vērtībā pilnīgi neadekvāti.
  • Sergejs

   Sergejs

   Jūs pat pa teritorijam neorientējaties, kur nu vēl ciparos!
   • Rihards

    Rihards

    Es neorientējos? Paskatieties piedāvājumu cenas internetā! Tur dīķiem vien minimims 2K mēnesī, bet tas ir absolūtais minimums. Bet visticamāk nomas vērtība ir vēl lielāka. Par ēku, kas celta par 1M vispār par vienu pasākumu jau var prasīt 1K (neiekļaujot darbaspēka izmaksas) , bet mēnesī caurmērā var taisīt 4-10 tādus brīvi(skatoties no sezonas) .
   • Aļoša

    Aļoša

    Tu gan laikam orientējies ! Tik kāpēc tāds obloms sanāca 🤓

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!