Rēzeknes novads par miljonu uzbūvē atpūtas bāzi un to lēti iznomā politiskos skandālos ierautai firmai

Pirms vairāk nekā desmit gadiem Rēzeknes novada pašvaldība nolēma pārveidot padomju laika sūkņu stacijas graustu pie Lubāna ezera par tūrisma centru. Projektā ieguldīts vairāk nekā miljons pašu un Eiropas naudas. To atklāja 2011. gadā. Tagad pašvaldība izlēmusi, ka tūrisma un atpūtas bāzes uzturēšana nav pašvaldības funkcija, tāpēc jānodod privātajiem. Glaunais īpašums ar konferenču zāli, viesnīcu numuriņiem un sporta laukumiem uz 12 gadiem iznomāts privātai firmai par 308 eiro mēnesī.

Atpakaļ uz rakstu

43 komentāri

 • Forši

  Forši

  Ja ceļ "bāku" neviens nedomā ka viņa varētu sevi atpelnīt? noma par 308 eiro mēnesī, gadā sanāk 3696 Eiro/ gadā? Tas sanāk ,ka atmaksāsies pēc vairāk kā 500 gadiem?
  Uzceļot šadas būves un iznomājot tik lēti tiek kropļota konkurence un citiem viesunamiem, kuri vairs nav konkurenti. Jo viņiem viss ir jauzceļ par savu naudu ! Bankai nepateiksi, ka tas atpelnīsies pēc 500 gadiem!
  Par zemi jāmaksā zemes nodoklis. Es saprotu ka viņi nomā un tātad nemaksā jo nav zemes īpašnieki ? Līdzīga zeme un ar tik pat lielu platību, citur tā īpašniekiem gadā neizmaksā lielāku naudas summu par 3700 eiro? Tur jau arī ir konkurences kropļošana!
 • Madara
  • Hmmm :)

   Hmmm :)

   Vislabākie jau ir žurnālistu jautājumi! Ar īpašu kritismu neizcēlās.
   Kā vienā intervijā Krievijas prezidentam žurnalsits tā jautāja, ka pats arī atbildēja uz savu jautājumu. Pat pašam prezidentam sanaca smiekli.

   Tie bija žurnalista vārdi šajā intervijā "jāpēr sup dēļi, tāpēc liela peļņa nekāda nesanāks"? viņam kāds pasūtija šādu jautājumu ? Žurnālistu jautājumi ir jautāt kritiski vai atbildēt un secināt ?
 • Dacuks

  Dacuks

  Mīļie cilvēki, ko jūs nomelnojat citus! Visiem liekas, ka nu tik baigā peļņa ies vaļā, bet cik jaunajam īpašniekam vēl jāiegulda naudas ik mēnesi, tur izmaksas būs lielākas kā peļņa - tas ir 100%, turklāt konkurss bija izsludināts, ja kāds nečeko līdzi novada mājas lapai, paši vainīgi!
  Tak varējāt lielie gudrinieki pieteikties, redzētu reālo situāciju -uzreiz tītu makšķeres! Viegli spriest, ja tu izlasi šādu virspusēju rakstu, un provizoriski esi jau izrēķinājis cik un kas nesīs baigo piķi! Realitāte neatbilst iedomām un sapņiem!
  Tāda jau ir tā latviešu daba- vajag tik ieknābt, bez tā nekur!
 • Patriots

  Patriots

  Te darbs Valsts kontrolei un knaabam. Te skaidrs bizness 50 uz 50
 • @p_eteris

  @p_eteris

  Jaunai Vienotībai jāsavāc miljoni, ko maksāt ASV žīdam Sarosam ar bandu!. Sarosam ir stipri Likumi- KABALA, un KŌRA UC.
 • Krūma Inese
 • Kaspars Lasis
 • Krūma Inese
  • Bumerangs

   Bumerangs

   Vo, vo,tieši tā, par īri maksājam vairāk. Ārprāts!!!!! Kur tad modrība pazuda monvidiņam?! Šitāds obloms! Šitāda neuzmanības kļūda! 🤓.. Bet gan jau izgrozīsies. Izslīdēs.
 • Lote

  Lote

  Ka tikai monvida kungs nav iebàzis kabata labu summu ne velti piecelis sev vilas nost tadu deputàtu visu slepus dara
  • Madara

   Madara

   Vai varētu iedot šo villu adreses? Jo zinu tikai par vienu māju Gaigalavā, kura pieder jau labu laiku pirms jebkādas saistības ar šī brīža amatu.
 • Sandra Šūmane

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!