Rēzeknes mēra kundze uz Rīgu brauc ar domes automašīnu, bet to noliedz

0 Komentāru
Rēzeknes mēra kundze uz Rīgu brauc ar domes automašīnu, bet to noliedz
REUTERS/SCANPIX

Raidījums Nekā Personīga saņēmis kāda skatītāja filmētu video, kur pēc viņa teiktā Rīgas ielās redzama Rēzeknes pašvaldības automašīna. Lai arī ar to ikdienā braucot pilsētas galva, pa galvaspilsētu tajā vizinājās viņa kundze, kura nav domes amatpersona, bet nodarbojas ar privātbiznesu.

Video, visticamāk, tapis pagājušās nedēļas ceturtdienā – 8. septembrī Stabu ielā posmā starp Krišjāņa Barona un Aleksandra Čaka ielu sudrabots Volvo markas auto sagaida kādu dāmu. Viņa ērti iekārtojas pasažiera vietā blakus šoferim un abi kopā aizbrauc.

Vērīgais video autors atpazina, ka sudrabkrāsas Volvo ar valsts numuru DZ-7272 ir Rēzeknes domes automašīna, un pārsvarā ar to pārvietojas Rēzeknes mērs Aleksandrs Bartaševičs. Tomēr video redzams, ka Bartaševičs automašīnā neatrodas, bet braucēja ir viņa kundze Olga Bartaševiča.

Pēc nedēļas Rēzeknes domes mēra kundzi Nekā Personīga izdodas sastapt viņas privātfirmas adresē Rēzeknē. Viņa žurnālistiem noliedz, ka braukusi ar minēto automašīnu. Turklāt pēc sarunas ar mēra kundzi pēkšņi Rēzeknes domē vairs nav sastopams un nav arī sazvanāms gan video redzamās automašīnas šoferis, gan arī par izbraukumu ceļazīmju formēšanu atbildīgā amatpersona.

Dienā, kad tapis video ar pašvaldības automašīnu Rīgā, mēram Aleksandram Bartaševičam esot piešķirts divu dienu atvaļinājums. Savukārt šonedēļ viņš devies komandējumā uz Norvēģiju. Telefonsarunā ar Nekā Personīga Bartaševičs noliedz, ka viņa sieva izmantotu domes automašīnu.

Domes sabiedrisko attiecību daļā stāsta, ka pašvaldības mašīnas bieži braucot uz Rīgu. Bijušas arī pagājušo ceturtdien un ar Volvo atvesti domes pasūtītie suvenīri. Vai kāds bez šofera tajā vēl braucis – neesot zināms. Domes darbinieki visu apsola pie atbildīgajiem noskaidrot.

Saskaņas mēra Bartaševiča opozicionāri domē jau iepriekš centušies noskaidrot, kā tiek organizēti braucieni ar pašvaldības automašīnām, bet pie visiem dokumentiem tā arī deputātiem neesot izdevies piekļūt. Saņēmuši tikai formālu statistiku.

Video

Foto

0 Komentāru