Respektablā Francijas-Vācijas telekanālā “ARTE” demonstrē Latviju nomelnojošu filmu; apgalvo, ka Latvijā aizliegts sarunāties krieviski

“Kultūru cīņa rada apdraudējumu krievu minoritātei Latvijā” – pusstundu garo reportāžu ar šādu nosaukumu Vācijas un Francijas kopējā sabiedriskajā medijā autori iesāk ar tirgus skatiem no Rīgas.

Atpakaļ uz rakstu

45 komentāri

 • Raitis Krinbergs

  Raitis Krinbergs

  šitos "apdalītos" vajadzētu patiešām ielikt tādos apstākļos, kādus paši tos centās tajā filmā parādīt! Vispār, tā ir apmelošana un naida kurināšana, jo tieši tādas sajūtas tā rada.
 • Haralds Elceris

  Haralds Elceris

  tie loši atdod sev atskaiti par to, ka ja Latvijā tiešām nedrīkstētu runāt krieviski, 1/2 rīdzinieku badā nosprāgtu, jo nevarētu veikalā iegādāt uzturvielas?
 • Mārtiņš Bērziņš

  Mārtiņš Bērziņš

  Filmas autore mēģinā atteikties no atbildības! Autorei nav tikai tiesības bet arī pienākumi. Viņa atbild par visu darbu un ne tikai par to kas viņai patīk. Ja atkārto citu cilvēku uzskatus, tad tas arī jāuzrāda. Kādas ir autores Latvijas vēsture zināšanas lai viņa varētu Latvijā kā Krievu pārstāve runāt? Kas šo filmu un autora izdevumus finansēja?
 • Aigars Ābele
 • Aigars Ābele
 • Annija Surika

  Annija Surika

  nu nebūtu jau tas slikti. Bet tad dirsīsies ka esam rasisti
 • Voldemārs Stāvusis

  Voldemārs Stāvusis

  Francijas - Vācijas telekanāls "ARTE" esot respektabls? Šķita, ka tikai "dzeltenajai" presei, TV ir tendence uz itkā skaļām, nepārbaudītām publikācijām. Pieļauju, dāsni apmaksātu no KF budžeta (filmas uzņemšanas faktiskā sponsora). Šeit labi redzama kremļa "hibrīdkara" metožu "āža kāja".
  Par resnvēderaino ebreju Korenu un demento vačiņu Ždanoku jau sen nav nekādu ilūziju. Ja redzat kopā šo "troiku" (Gapoņenko šobrīd atpūšās cietuma kamerā), tad ziniet - tiek gatavota kārtējā apmelošanas, tautu savstrapējas sarīdīšanas kampaņa. Ja tikai rociņas šiem morālajiem padibenēm nebūtu par īsām, viņi ar lielu baudu atjaunotu pēskara "troiku" darbību Latvijā, Baltijā. Visticamākais, daudzi tiktu nošauti vai nosūtīti vergu darbos aiz Urāliem.?
 • Путин чмо

  Путин чмо

  Krievu valodu vajadzētu aizliegt pilnībā un krievus aizsūtīt uz dzimteni!!!
 • biste

  biste

  ja man kads parmestu kad runaju krievu valoda tad vins ta norautos pa purnu kad aizmirstu pat savu latviesu valodu
 • Raimonds Makevics

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!