“Re:Baltica” un reklāmas speciālisti apšauba KNAB iespējas iegūt precīzu informāciju par partiju tēriņiem sociālajos tīklos

Partiju reklamēšanos avīzēs, žurnālos, ielās, uz autobusiem un tramvajiem partiju tēriņu uzraugam KNAB ir iespējams izkontrolēt salīdzinoši vienkārši. Medijiem pirms kampaņas sākuma ir jāiesniedz ziņas, cik maksās reklāmas laukumi, partijām jāatskaitās, cik tās iztērē.

Atpakaļ uz rakstu

9 komentāri

 • Uldis Zirnis

  Uldis Zirnis

  Dūklavs būdams tik augsta amatpersona gan ir idiots, nekompetents savā jomā.
 • Anna Kovaļevska
 • Janis Zilinskis

  Janis Zilinskis

  Skaļi apgalvojumi! Nezināju, ka fb live ko maksā! Labāk paanalizējat ZZS un Saskaņas tēriņus, uz katra stūra kāds plakāts, uz katra autobusa kāda bilde! Cik maksā tas?
  • Mārtiņš Vaicekauskis

   Mārtiņš Vaicekauskis

   Jāni, Facebook sniedz ziņas KNAB par partiju tēriņiem. Tur būs grūti krāpties. Partijai jāsāk ar sevi! Vispirms skatīties uz saviem darbiem pirms lūkoties, ko citi dara.

   Piemēram, to, ka Saskaņa spēj reklamēties uz autobusiem, nodrošina viņu kontrole pār Rīgu, kas ļauj tikt pie samazinātas cenas reklāmas vietām.
  • Janis Zilinskis

   Janis Zilinskis

   Mārtiņš Vaicekauskis šī ir visgodīgākā un atklātākā partija, kāda jebkad mums ir bijusi! Ja partijai tiešām būtu daudz naudas, tad pilna Rīga būtu ar plakātiem, TV, radio reklāmām! Atsūti man lūdzu kaut vienu pierādījumu tam, ka partijas biedriem veicot live sarunas butu jāmaksā par to kaut vienu centu?! Tas , ka KPV. LV ir izdarijuši unikālu PR ar tik maziem līdzekļiem ir fenomenāli! Neviens cits to nevar!
  • Mārtiņš Vaicekauskis

   Mārtiņš Vaicekauskis

   Janis Zilinskis Es tak neapgalvoju, ka fb live maksā naudu. Bet, manuprāt, esmu pamanījis citus KPV.LV ierakstus, kam klāt ir "Sponsored". Un tas maksā naudu.

   Bet, ja saprotu pareizi, tad Tu centies apgalvot, ka FB arī ir iesaistīts sazvērestībā pret šo vienu partiju!?

   Godīgumu es stipri apšaubu, ja jau Kaimiņš pat par sava auto cenu melo. Bet godīgums ir tāds strīdīgs temats...

   Par to, ka KPV.LV ir čempioni reitingā attiecībā pret izdevumiem. Tad gribu norādīt, ka JKP reitingi ir līdzīgi, bet izdevumi mazāki. Izdevumu ir pieejami KNAB, bet vieni reitingi, piemēram, ir šeit. https://klubs.factum.lv/reitingi/
  • Janis Zilinskis

   Janis Zilinskis

   Mārtiņš Vaicekauskis nē fb nav iesaistīti sazvērestībā, tik stulbs arī neēsmu 😂
  • Janis Zilinskis

   Janis Zilinskis

   Mārtiņš Vaicekauskis JKP ir mans 2.favorīts, līdzīgi kā partija Progresīvie
  • Mārtiņš Vaicekauskis

   Mārtiņš Vaicekauskis

   Janis Zilinskis Tas forši! :) Uz stulbumu/gudrumu nevēlējos norādīt, drīzāk uz ticību. Jo ir ļaudis, kas tic dažādiem dieviem vai tam, ka zeme ir plakana. 😂

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!