“RB Rail” nepiekāpsies prasībai Imantā sliedes būvēt uz estakādes 

Satiksmes ministrija un Baltijas valstu kopuzņēmums “RB Rail” nepiekāpjas arhitektu prasībai Imantā sliedes būvēt uz estakādes, lai ar jauno dzelzceļu nesašķeltu Rīgas apkaimes, vēsta raidījums “Nekā personīga”.

Atpakaļ uz rakstu

3 komentāri

 • Pirktspēja

  Pirktspēja

  :) Cik jaunus vilciena maršrutus Latvijā ir jāuzceļ. lai no pārvadājumiem "LDziem" rastos peļņa.
 • S

  S

  Parasti par neaktivitāti pārmet iedzivotājam parastajam, bet te rādās, ka izglītotie arhitekti un citi pamodušies pēc 10 gadiem. Kad Nils un Co imitēja darbu sadarbibā ar Eiropu, tad bija lielais klusums, cik atceros, kaut ko teica torņkalnieši, bet viņus vai nu apklusināja, vai tiešām kaut ko ņēma vērā. Tagad atliek tikai piepūst vaigus un ķerties pie darba, lai sakārtotu visus ceļus un pārvadus.Vai tad Rīga būs vienīgā pilsēta pasaulē, kur būs liels dzelzceļa mezgls centrā?
 • Dina Ivanovska

  Dina Ivanovska

  Nu vai te nav acīmredzams, ka labāk būtu izveidot SKAY WAY gaisa transportu. Zinātāji, nu nolieciet pretī ciparus cik viens izmaksā un cik otrs. A pašlaik izskatās, ka te būs bardaks - viena roka nezin ko otra dara un tik noveļ viens uz otru atbildību.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!