Prokuratūra un KNAB noliedz, ka vienas atsauktas liecības dēļ tā saucamā Rimševiča lieta izgāzīsies

Eiropas Savienības tiesa šonedēļ skatīja lietu par bijušo Latvijas Bankas prezidentu Ilmāru Rimšēviču. Vai viņam ir vai nav imunitāte. Pieņēma mutvārdu paskaidrojumus. Arī no Rimšēviča advokāta Mārtiņa Kvēpa.

Atpakaļ uz rakstu

5 komentāri

 • Z Līvmane

  Z Līvmane

  Ja drīzumā Ilmāru neiesēdinās, tad tādi "atkritušie " liecinieki būs daudz.
 • S

  S

  Pēdējos laikos ne vienu reizi vien tieši izmeklēšanas un prokurtūras darbs visvairāk tiek piesaukts kā iemesls lietu izgāšanai.
 • Dainis Bērziņš

  Dainis Bērziņš

  Jāliek atsēdēt lieciniekiem, ja neatceras pareizi un 16x maina liecību. Tad jau priekšnieks izglābsies līdzīgi kā pārējie. Galvenais, ka ir laiks liecinieku kušināšanai.
 • L.B.

  L.B.

  Ja liecinieks atsauc savu iepriekšējo liecību ar motivāciju , ka viņu piespiedušas dot Nepatiesas liecības Konkrētas personas , kuras ieņem atbildīgus juridiskus amatus un nosauc šo amatpersonu datus , tad kā izmainās liecinieka statuss un kā tiek izmeklēta Faktiski liecinieka paziņojumā minēto amatpersonu rīcība ?! Kas nosaka visu informāciju Patiesumu gan liecinieka , gan izmeklētāju un prokuroru darbībā ?! Ja prokuratūra neatrod izmeklētāju darbībā pārkāpumus , tad kā noteikt un kā definēt Liecinieka pretrunīgi sniegtos paziņojumus ? Desmit liecinieki ar dokumentiem un citiem pierādījumiem apstiprina savu liecību Patiesumu , bet viens liecinieks ir izmanījis savu liecību un norādījis faktiski apsūdzību pret izmeklētājiem . Ja liecinieks Atsauc savu liecību aiz saviem personiskiem uzskatiem , tad tas nav tas pats , ja atsauc dēļ tā , ka viņu piespieduši dot nepatiesu informāciju ? Vai liecinieks maina savu statusu , ja viņa apgalvojumi nav pierādīti un tātad ir nepatiesi , vai nav apstiprināti pierādījumu trūkuma dēļ ?!
 • Andris Latvers

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!