Pretēji ekspertu lemtajam “KPV LV” atbalstītājs “Memory Water” iegūst sociālā uzņēmuma statusu partijas pārvaldītajā Labklājības ministrijā

Finanšu institūcijā “Altum” ir pieejami 12 miljoni Eiropas naudas, uz kuriem var pretendēt sociālie uzņēmumi. Tie nav kredīti, bet granti. Saņemtā nauda nav jāatdod. 133 000 eiro pirms pusotra gada ieguva firma “Memory Water”.

Atpakaļ uz rakstu

39 komentāri

 • Ilva

  Ilva

  To ka strukturēta ūdens fenomens pastāv , par to nav šaubu. Meli ir tikai tajā, ka ūdens saglabā savu struktūru ilgstoši iepildot pudelē. Ja ūdens tiek kkādā veidā strukturēts, tas ir jālieto uzreiz, nevis pēc nedēļas, vai pēc mēneša. Visā visumā ideja forša un pareiza, bet diemžēl tas nedarbojas, jo nav neviena pierādījuma par to, ka tieši strukturētais ūdens iedarbojas labi, jo katrs strukturēšanas veids izmaina ūdeni pilnīgi citā virzienā (svaigi strukturēts). Ir ļoti daudz gadījumi, kad puķes tiešām izaug ātrāk un lielākas, bet tik pat ātri arī nomirst, līdz ar to kādam varbūt tas var palīdzēt, bet kādam tieši otrādi. Katram ūdenim ir sava dabiskā struktūra,tāda kādu to ir paredzējis radītājs. Pirmie ūdens strukturēšanas idejas autori gribēja atrisniāt krāna ūdens problēmas, jo krāna ūdens tiek entās reizes filtrēts, tad vielas pievienotas utt, līdz ar to bija nepieciešams risinājums, kā "uzlabot šādu ūdeni". Uz ko Pļaviņš visu laiku atsaucas par L.Montanjē, tad tur nav neviena saruna kurā L. Montanjē apstiprinātu, ka strukturēts ūdens ir labāks. Ūdenim ir arī ķīmiskais sastāvs, no kura ir daudz vairāk iedarbības. L.Montanjē savos pētījumos pierādija, ka ūdenim tik tiešām ir atmiņa, bet tam nav nekāda sakara ar Memory Water ideju, jo Memory ūdeni nevis informē (lai gan, kas to zin) , bet gan izlaiž cauri turbīnai, tādā veidā iegrižot ūdeni virpulī. Un par to arī attiecīgi paprasa 1EUR par 1,5L=)))
 • Andris

  Andris

  Memory ir dzeramā ūdens kategorijā, kas ir vis zemākā ūdens kategorija, pēc drošības un kvalitātes standartiem dzeramajam ūdenim pudelēs (ar uzrakstu dzeramais ūdens) ir jāatbilst tiem pašiem kritērījuem kā krāna ūdenim. Tikai dabīgiem, nefiltrētiem ūdeņiem uz pudeles drīkst būt vārds Dabīgs- dabīgs avota vai dabīgs minerālūdens. Ja nav uzraksta dabīgs, tad tas vienmēr pieskaitāms pie dzeramā ūdens kategorijas, kas ir tāda pati kā krāna ūdens. Bio statusu civilizētās valstīs piešķir tikai Dabīgajam minerālūdenim, jo tā sastāvs cauru gadu ir stabils, nemainīgs. Memory noteikti pesārņojuma dēļ nevar iegūt statusu dabīgs. Tāpēc arī nenorāda uz etiķetes sastāvu, ko pēc likuma drīkst darīt tikai dzeramie ūdeņi. Dabīgajiem ūdeņiem jābūt norādītam sastāvam. Pievērsiet uzmanību, kas uz pudeles rakstīts- dabīgais minerālūdens, kas ir augstākā klase, tad seko dabīgais avota ūdens, tad seko dzeramais ūdens.
 • Inga Rutkovska Barone

  Inga Rutkovska Barone

  labāk pajautājiet kā Anda Kariņa nopirka Tērbatas ielas 13 māju par 3.3 miljoniem bez jebkāda kredīta , par to es vairāk gribētu zināt.. ja puisis nodarbina invalīdus , tad cepums viņam , nevis aurot te par to no visām šķirbām aizdomīgām , NP, kauns nav ??
 • Ugis Green

  Ugis Green

  Spriežot pēc komentarie ir Lohi kas pērk. 😂😂😂
 • Arturs Bubulis
 • Kalvis

  Kalvis

  Kad sabiedrība būs izglītota par strukturizētu ūdeni tad varēs sākt izglītot par plazmas tehnoloģijām ar kurām var ārtēt milzīgi daudz slimības gan fiziskājā ķermenī, gan ētriskajā.
 • @otofotoloto

  @otofotoloto

  Nav sakara, bet tepat apakšā ir Pļaviņa atbilde ar bildi kurā lieliem burtiem ir KPV.LV. :D
  Čalis zin savu mērķauditoriju, tukšpaurus.
 • S

  S

  Viņi no KPV jau sāk ar sevi, t.i. sevis un savējo sponsorēšanu.Nekas nav melots.Jābrīnās par MK, kas ļauj visādiem šarlatāniem uzdarboties.
 • Ingus Lancmanis

  Ingus Lancmanis

  "Latvietis, latvietim, latvietis" Ko var gribēt no zemnieku un vergu tautas, kas gatavi klanīties dažādiem svešzemju kungiem?! Skauģiem žēl, ka čaļi reāli iegulda ražošanā?! Viena no mūsu iespējām pacelties ir maksimāli izmantot ES fondus, kamēr tie vēl ir pieejami. Skauģi labāk redz kā Latvijas uzņēmēji iznīkst. Skauģiem žēl, ka uzņēmējs nopērk jaunu iekārtu un kļūst konkurētspējīgāks pret ES ražotājiem. Drīz ES fondu naudas nebūs! Uzskatu, ka visiem Latvijas ierēdņiem būtu maksimāli jāatbalsta savējie Latvijas uzņēmēji, kas pieprasa ES fondus, lai vairāk naudas nonāk Latvijā. Visu cieņu LM.
  • Emīls Bembers
  • Andris Arhinovičs

   Andris Arhinovičs

   Lai pildītu pudelēs ''brīnumūdeni'' ... NOPIETNI ???
  • Ingus Lancmanis

   Ingus Lancmanis

   Andris Arhinovičs Kaut vai svēto ūdeni. Firmai ir 330000 eur apgrozījums un 20 darbavietas, kas liecina, ka tādam ūdenim ir piekrišana. Mūsu pasaule sastāv no dažādu pārliecību un dažādu zināšanu cilvēkiem, kas ir veģetārieši, vegāni, gaļēdāji uc. un katram ir tiesības izvēlēties sev tīkamo ūdeni. Labāk, lai dzer Latvijā ražoto. Cik Tavai firmai ir liels apgrozījums, cik Tu gadā samaksā Latvijas valstij nodokļus, un cik Tu darba vietas esi radījis Latvijas iedzīvotājiem???
  • Elina Immere

   Elina Immere

   Lai uzņēmēji izmanto ES naudas! Domāju, ka nevienam nav žēl, jo īpaši politikas veidotājiem, jo viņiem arī ir mērķis tās naudas apgūt un investēt LV, tomēr te ir viens liels BET. Šis konkrētais uzņēmums izmanto ES naudu, kas paredzēta sociāliem uzņēmumiem.. Sociālajiem uzņēmumiem pēc BŪTĪBAS. BET šis uzņēmējs būdams gudrs un izmanīgs, diemžēl ir pielāgojis uzņēmuma darbību tā, lai sociālā uzņēmuma formālajos (likumā un MK noteikumos noteiktajos) kritērijos iekļautos, dabūtu statusu un dabūtu šo naudu, kas, manuprāt, nav ētiska rīcība. Redzot šī uzņēmēja pielietotās metodes un vārdus/frāzes, diemžēl, nākas secināt, ka tieši šādu uzņēmēju dēļ mums likumdošana kļūst arvien sarežģītāka, birokrātija aug, jo, arī lēmumu pieņēmējiem nav viegli, redzot, ka pēc būtības neatbilstošs uzņēmējs ir jāatbalsta tikai tāpēc, ka formālie kritēriji ir izpildīti.. Gribētos, lai sociāliem uzņēmumiem paredzēto naudu savā darbā investē sociālie uzņēmēji, nevis tie, kuri atrod jebkuras šķirbas, lai tiktu šajā "groziņā" pēc naudas.
  • Ingus Lancmanis

   Ingus Lancmanis

   Elina Immere Redzu, ka Tev daudz ko gribētos... Saki, cik Tu esi radījusi darba vietas Latvijā un cik Tu samaksā Latvijas valstij nodokļus gadā???
 • Kristers Dzenis

  Kristers Dzenis

  Murgi, vai ne murgi, bet ūdens ir negaršīgs, nemaz nerunājot par to, ka viņam nav pilnīgi nekādu īpašību no uzrakstītā, mārketinga stratēģija tiešām ir uzmācīga un agresīva. Met pa brīvu ūdeni līdz, lai tikai paņem, parakstot vienošanos par “izmēģinājumu” maziem burtiem rakstīts, ka ja pēc izmēģinājuma nepasūta vismaz 2 gab. 19,7 L ūdens bačokus, jāmaksā dubulta cena.
  Kad vēl biju viņu klients, ūdeni nekad nepiegādāja laikā, vienmēr bija kādi nezināmi starpgadījumi. Līdzīgi kā ar to sniegu Decembrī.
  NEIESAKU nevienam šo sviestaino kompāniju!
  • Mārtiņš Puķe

   Mārtiņš Puķe

   Kristers Dzenis piekrītu par to, ka ūdens nav garšīgs. Vienreiz paņēmu 2 lielos bundoļus ilgi mocīju viņus..
  • Raimonds Lauskis

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!