Premjers nepiekrīt “KPV LV” plāniem atdzīvināt uzturēšanās atļauju programmu

Partija “KPV LV” un tās pārvaldītā Ekonomikas ministrija nolēmusi, ka Latvijas izaugsmes pamats būs darba spēka un naudas iepludināšana no Indijas. “Nekā Personīga” noskaidroja, ka šīs valsts pārstāvji nesenās vizītes laikā Latvijā neformālās sarunās aktīvi lobējuši, lai Latvijas politiķi atdzīvinātu uzturēšanās atļauju programmu. Tajā pret ieguldījumiem biznesā vai nekustamajos īpašumos ir iespējams iegūt iespēju brīvi ceļot un uzturēties Eiropā. Ministrs Ralfs Nemiro (KPV LV) uzskata, ka šī ir unikāla iespēja, kas Latvijai noteikti jāizmanto. Savukārt premjers Krišjānis Kariņš (JV) pieļauj, ka uzturēšanās atļauju biznesu varētu pārskatīt un šo programmu vispār slēgt.

Atpakaļ uz rakstu

8 komentāri

 • Anda Zahovska
 • S

  S

  Vispirms Ekon.min-ijai jānoskaidro, kāds ekonomiskais uzrāviems valstī bijis no iepriekšējām atlaujām, kādi uzņēmumi, ienākumi, darbavietas radītas... .Te nu skaidri redzams, ka KPV ir t.s. "maigās okupācijas"ideju turpinātājs. Biju domājis, ka Nemiro tiešām ir jaunas politikas pārstāvis,bet nekā. Vai tiešām mūsu valsti nevar izaugt jauni politikas cilvēki-īsti patrioti? Pagaidām to var manīt tikai Rietumos izskolotos.
 • Tavs Kaspars

  Tavs Kaspars

  Cik Nemiro ģimene saņem naudu par dažādiem “pareizi” pieņemtiem lēmumiem..?
 • Juris Sazonovs

  Juris Sazonovs

  Cik miljonus ienesa TAU? Un cik miljonus izzaga RS? Nepareizā virzienā domājiet.
 • Juris Sazonovs

  Juris Sazonovs

  Tā tāda bomžu programma, a ļa nodosim pudeles un nopirksim kautko
 • Janis Zilinskis

  Janis Zilinskis

  Šis kārtējo reizi pierāda, ka raidījums Nekā personīga cīnās pret KPV LV, saistot to ar Šleseru, bez reāliem pierādījumiem! Ekanomikas ministrs domā par investīciju piesaisti - slikti, nedomā - slikti!
  • Ģirts Zīle

   Ģirts Zīle

   Domāt nav aizliegts, bet ir idejas, kuras vienkārši ir mirušas un apraktas.
 • Girts Veilens

  Girts Veilens

  Šis kārtējo teizi apliecina kam kalpo KPV - skumji, ka tas KPV vēlētāju aitu bars ir par stulbu, lai saprastu, ka paši zāģē zaru uz kura sēž...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!