Komentāri
Policija ignorēs Sudrabas iesniegumu par video, kurā viņa redzama privātā lidmašīnā
Foto: LETA

Valsts policija nolēmusi nesākt kriminālprocesu par partijas No sirds Latvijai (NSL) vadītājas Ingunas Sudrabas iesniegumu saistībā ar publiski demonstrēto videomateriālu par viņas lidojumu uz Maskavu.

Policija ir pabeigusi pārbaudi par Sudrabas iesniegumu, kurā tika lūgts izvērtēt, vai publiskotais videomateriāls kavē realizēt vēlēšanu tiesības. Pārbaudē secināts, ka kriminālprocesu nav pamata sākt, jo nav noticis noziedzīgs nodarījums un videomateriāls nekavē tiesības piedalīties vēlēšanās, pastāstīja Valsts policijas preses pārstāve Diāna Lūkina.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Atbilstoši iesniegumam policijas uzdevums nebija skaidrot, vai videomateriāls ir falsificēts, norādīja Lūkina.

Sudrabas partijas izplatītajā paziņojumā presei gan tika norādīts, ka Sudraba īsi pirms Saeimas vēlēšanām vērsās Valsts policijā, aicinot sākt kriminālprocesu un veikt ekspertīzi par 21. septembra TV3 raidījumu Nekā personīga, kur esot falsificēts videomateriāls. Minētajā raidījumā demonstrētie un TV3 interneta vietnē pieejamie videomateriāla fragmenti būtiski atšķiroties no videoklipa, kas atrodams interneta vietnē YouTube, iepriekš apgalvoja Sudrabas partija.

Sudraba bija pieķērusies raidījuma veidotāju teiktajam, ka, “nedaudz uzlabojot videomateriāla kvalitāti, redzams, ka tā nav kāda Ingunas Sudrabas līdziniece, bet gan pati Inguna Sudraba“. Sudraba ir pārliecināta, ka no materiāla, kas ievietots YouTube, “nedaudz uzlabojot videomateriāla kvalitāti”, tehniski nav iespējams iegūt to materiālu, kas tika demonstrēts raidījumā, tātad tas esot falsificēts.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl