Policija ignorēs Sudrabas iesniegumu par video, kurā viņa redzama privātā lidmašīnā

0 Komentāru
Policija ignorēs Sudrabas iesniegumu par video, kurā viņa redzama privātā lidmašīnā
Foto: LETA

Valsts policija nolēmusi nesākt kriminālprocesu par partijas No sirds Latvijai (NSL) vadītājas Ingunas Sudrabas iesniegumu saistībā ar publiski demonstrēto videomateriālu par viņas lidojumu uz Maskavu.

Policija ir pabeigusi pārbaudi par Sudrabas iesniegumu, kurā tika lūgts izvērtēt, vai publiskotais videomateriāls kavē realizēt vēlēšanu tiesības. Pārbaudē secināts, ka kriminālprocesu nav pamata sākt, jo nav noticis noziedzīgs nodarījums un videomateriāls nekavē tiesības piedalīties vēlēšanās, pastāstīja Valsts policijas preses pārstāve Diāna Lūkina.

Atbilstoši iesniegumam policijas uzdevums nebija skaidrot, vai videomateriāls ir falsificēts, norādīja Lūkina.

Sudrabas partijas izplatītajā paziņojumā presei gan tika norādīts, ka Sudraba īsi pirms Saeimas vēlēšanām vērsās Valsts policijā, aicinot sākt kriminālprocesu un veikt ekspertīzi par 21. septembra TV3 raidījumu Nekā personīga, kur esot falsificēts videomateriāls. Minētajā raidījumā demonstrētie un TV3 interneta vietnē pieejamie videomateriāla fragmenti būtiski atšķiroties no videoklipa, kas atrodams interneta vietnē YouTube, iepriekš apgalvoja Sudrabas partija.

Sudraba bija pieķērusies raidījuma veidotāju teiktajam, ka, “nedaudz uzlabojot videomateriāla kvalitāti, redzams, ka tā nav kāda Ingunas Sudrabas līdziniece, bet gan pati Inguna Sudraba“. Sudraba ir pārliecināta, ka no materiāla, kas ievietots YouTube, “nedaudz uzlabojot videomateriāla kvalitāti”, tehniski nav iespējams iegūt to materiālu, kas tika demonstrēts raidījumā, tātad tas esot falsificēts.

0 Komentāru