“Plāndēmija” – populārākā antivakcīnu un Covid-19 maldu ziņa visā pandēmijas laikā 

Ir teiciens, ka kamēr patiesība apauj kājas, meli jau apskrējuši pusi pasaules. Var tikai pabrīnīties, kā laikā, kad visu pasauli mājas arestā tur koronavīrsuss, atkal no jauna un jauna parādās ziņas par vakcīnu kaitīgumu.

Atpakaļ uz rakstu

11 komentāri

 • Andris

  Andris

  Lai Bills Geits atbild uz jautājumiem, kāpēc viņš teica ka caur vakcīnām samazinās cilvēces skaitu? Kāpēc teica ka globālās sasilšanas galvenais iemesls ir cilvēks? Kā labākais ieguldījums viņa dzīvē ir vakcīnas? Ka cilvēkiem būs jāuzmanās nevis no Kodol kara, bet no vīrusiem? To viņš teica dažus gadus pirms parādījās koronoviruss. Kad mēs sākām uzdot jautājumus par viņu teikto, tad mūs pielīdzina pie konsperologiem. Nebūtu viņš to teicis, nebūtu tādi jautājumi. Vai nu to speciāli pateica, lai veidotu pilsoņu karu vai nu citu iemeslu dēļ. Neticas ka netīšam izrunājas.
 • Mara Veidemane

  Mara Veidemane

  Vienlaikus smieklīgi un bēdīgi. Manuprāt, skaidri redzams pasūtījuma raksts, kas var ietekmēt vienīgi tos cilvēkus, kuri īpaši neinteresējas par norisēm ārpus mūsu robežām. Kurš, diez, ir šī pasūtījuma autors ( maksātājs ), un, cik par tādu "patiesības vēstījumu" var saņemt? Kaut gan - spriežot pēc raksta satura, izskatās, ka pasūtītājam ir nepārprotams sakars ar patreizējo pasaulē, manuprāt, režisēto situāciju. Diez, kā raksta autoram ir ar sirdsapziņas un godaprāta klātesību?
 • Vija

  Vija

  Kapec tik loti baidas lai buutu cilveki kas butu pret ko jau izpetitu. Kapec vajag apspiest cilvekus. Ja jau ir parbauditas zales kapectas aizliedz. No ka baidas. Tagad cinas ne lai virusu uzveiktu bet pret zinatnieci cinas ar visiem lidzekliem. Kas bus talak.... Vai ies lai apklusunatu uz pedejo nogalinas.
 • Zane L
 • Artūrs Čalmanis

  Artūrs Čalmanis

  Cik ļaudīm jāmirst tikai lai kāds ne pārāk labs virologs varētu uzvārīties ar pusfaktiem un klājiem meliem? Risinājums? Ultravioletā gaismā redzami tetovējumi, kas liecina par to vai esi vakcinēts. Ja esi- drīksti lietot sabiedrisko transportu, kāpt lidmašīnās, apmeklēt skolas, bibliotēkas, bērnu dārzus. Ja neesi- liegts.
 • Dzintars Gailišs

  Dzintars Gailišs

  Atliek tikai pabtīnīties - no kura laikā ir jāuztur tikai viens, valdošais uzskats par to nekaitīgumu...
 • Maris Jurjans

  Maris Jurjans

  Ko Jums, silei pietuvinātajiem, vēl citu teikt? Neies jau runāt par žurnālā Nature 2015.gadā publicēto pētījumu , kuru skaļi nosodīja puse zinātnieku, sikspārnņa vīrusa RNS pārnešanu uz Sars vīrusu, par 2019.g Davosas Event 201- kovidpandēmijas simulāciju? Visiem pieejami dati, tikai tagad tik dīvaini izskatās..Nu vismaz, katram, kam vismaz viena puslode strādā. Bet tas nav par Jums, pētniekiem. Jums darbojas abas- tikai sirdsapziņas nav. Tikai viena lieta- Jums sen nav informācijas monopola. Jūsu infomēslus skatās tie paši penši, kas jau 30 gadus balso par NA.
 • Andris Latvers

  Andris Latvers

  Bills Geitss caur satelītu sāk atslēgt pirmos čipotus cilvēkus.
 • Arnis Speiga

  Arnis Speiga

  Ne koronovīruss pasauli tur mājas arestā,bet politiķi.Pabrīnīties var par jums,muļķiem un smadzeņu pisējiem!
  • Raimonds Reinvalds

   Raimonds Reinvalds

   Arnis Speiga ka var but ka visa pasaule politiki ir mulki?? Tikai ne Zviedrija un kur vel??
  • Arnis Speiga

   Arnis Speiga

   Raimonds Reinvalds ,kas tev teica,ka viņi ir muļķi?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!