Iekšlietu ministrijā vadībā būs nepieciešamas pārmaiņas. Mums zināms, ka Satversmes aizsardzības birojā ir noslēgusies pārbaude par ministrijas otro personu Ilzi Pētersoni-Godmani. Valsts sekretārei ir atteikta augstākā līmeņa pielaide valsts noslēpumam. Ilze Pētersone-Godmane gan turpina ieņemt augsto amatu ministrijā, jo oficiāli viņa ir jāiepazīstina ar speciālās atļaujas atteikuma iemesliem. Tomēr mūsu rīcībā esošā informācija liecina, ka SAB jau pirms vairākām nedēļām aicinājis Ilzi Pētersoni-Godmani uz pārrunām, taču tas nav noticis.

Atpakaļ uz rakstu

2 komentāri

  • SO.

    SO.

    Vai brīžam SAB(Maizītis un Co) nedarbojas kā valsts valstī, kur tik daudz mums to valsts noslēpumu?Kažociņa laikā kaut ka nejuta tik daudz politiski neuzticamo.Tiešām jāsāk domāt, ka notiek kaut kādas tīrīšanas vai atriebības aiz it kā noslēpumiem,Visnepatīkamākās ir baumas un pusteiktas ziņas, sak, domā, ko gribi.Kā, diez, ar pašu bij. ģenerālprokuroru, kura laikā juridiski korekti notika valsts izzagšana?
  • ...............

    ...............

    Kas ta Pedersonej bij par problēm,laikam lielais Ivarons........??

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!