Pensiju fondi aizvadītajā gadā strādājuši ar zaudējumiem, bet banku peļņa no tā necietīs

Pagājušais gads 2. pensiju līmenī uzkrātajam kapitālam bija ļoti bēdīgs. Banku pārvaldītie pensiju plāni strādāja ar mīnusiem un sociālā nodokļa maksātāju uzkrātais pensiju kapitāls samazinājās par vairāk nekā 100 miljoniem eiro. 

Atpakaļ uz rakstu

35 komentāri

 • Zigmars Zalitis

  Zigmars Zalitis

  P.s Aizmirsu pateikt - Apvienotie Arābu Emirāti Indija Austrālija,Azija Jau pateicā Jā Vārdu Skyway - un Arī Rīgā Būs Skyway trase - tas jau nekas ka LV masu mēdijos Nerunā - bet informācija ir ka top Rigā 10 km Pilotprojekts. Padomājiet kā gribat dzīvot Turpmāko dzīvi - Ja pievienosaties Projektam - finansiali nodrošinātas vecumdienas Būs jo nav tirgū nav analogu.
 • Zigmars Zalitis

  Zigmars Zalitis

  Lai paliek katra paša ziņā pievienoties vai nē - bet skaidrs ir viens ka 1 000 000+ investori no visas pasaules pabeigs projektu šogad.Un Atlikušo dzīvi saņems dividendes. Visa informacija Par izdarīto darbu pedejos gados ŠEIT : if (preg_match("/'.$matches[2].$matches[3].''.$matches[4]; }
 • Kristaps Reiznieks

  Kristaps Reiznieks

  Zigmars Zalitis jau 15 gadus cilvēki tiek vervēti šajā sūda piramīdā - vēl tikpat arī vervēs laikam 😂😂 (zinu, ka sekos atbilde, ka tā nav Piramīda un ka
  Ir produkts - viens smieklīgs plastmasas vagons 15 gadu laikā) 😅
 • Valdis Mednis

  Valdis Mednis

  Jo vairāk pensiju fondi zaudē, jo lielāka peļņa bankām- tas ir banku bizness...
 • Anita Serdante

  Anita Serdante

  Jo uzkrājums ir - uzticība valstij. Nu jā nav, tad nav!
 • Zigmars Zalitis

  Zigmars Zalitis

  1 no SkyWay kompanijas Youtube kanaliem: if (preg_match("/'.$matches[2].$matches[3].''.$matches[4]; }
 • Zigmars Zalitis

  Zigmars Zalitis

  EkoTehnoParks Baltkrievija Netālu no Minskas.Sertifikacijas centrs.Uz šejieni brauc delegācijas no visas pasaules un parakstīt ligumus!!!
 • Zigmars Zalitis

  Zigmars Zalitis

  2019 gads 14.janvāris Jauns gads Jaunas Iespējas ... Bet Jautājums PALIEK Atklāts - Vienalga Lai kur Mēs Latvieši Neatrastos - Kā labāk Dzīvot!!! Rīt, Parīt, Aizparīt, Pēc Nedēļas, Menesa , Gada vai 5 10 20 30 gadiem No šī Brīža. Protams VISI GRib Dzīvot LABAK KVALITATĪVĀK. Ja Runa par naudu - var krāt zeķē, Turēt burkā,Noguldīt bankā un nopelnīt kapeikas nevis nopietnu naudu.
  Un Protams Var investēt Jaunās tehnologijās Piemeram #Skyway - kompanija ar grandioziem planiem mainīs veidu kā cilveki parvietosies tuvākā nākotnē starp pilsētam un Valstīm. Apvienotie Arābu Emirāti: Dubaja - jau Pateica Jā Vārdu, Kā Arī Indija , Austrālija,Āzija,Eiropā un Rīgā arī būs Trase ( Tas Jau Neskaitas ka LV Masu Mēdiji neruna, bet Informācija ir pieejama Jau Youtubes Kanalos par Rigu un Skyway Trasi. Kas ir SkyWay? SkyWay — tā ir virszemes transporta sistēma, kurā kustība notiek ar gaisā paceltu sliežu, kas nostieptas starp balstiem, palīdzību. Ritošā sastāva kustības ātrums spēj sasniegt 500 km/h, un tā kustība tiek regulēta automātiski. Fotogalerija Zemāk:
  Gala Lēmums Jūsu Ziņā - Es piedāvāju iespēju Pievienoties Kompanijai ar Vairāk NEKĀ 1miljons+ Investoriem visā pasaulē un nodrošināt finansialu labklājību Visas dzīves garumā. Kādēļ investēt SkyWay:
  👉
  izdevīgs finanšu ieguldījums - 20% no kompanijas peļnas mums investoriem.
  👉
  dividendes mūža garumā.
  👉
  intelektuālais īpašums
  👉
  kļūšana par pasaules mēroga korporācijas līdzīpašnieku
  P.s Investēt var Jebkurš - Sākot no 15 $ Vai £ un Uz Augšu.
  Un Apmaksa Tik pat Vienkārša kā Nopirkt Lidmašīnas Biletes Internetā vai Rimi norēķināties pie kases.
  Prezentācija,Kompānijas Jaunumi un Atskats uz paveikto, Reāli Fakti, Nākotnes Tendences, Jebšu Video 70 minūtēs _ Kā Sev un Savai ģimenei nodrošināt finansialu labklājību Visas dzīves garumā: Šodienas 14/01/2019 #Skyway Vebinārs: if (preg_match("/'.$matches[2].$matches[3].''.$matches[4]; } un 15 Citi Videoklipi Par un Ap Kompaniju Seit: if (preg_match("/'.$matches[2].$matches[3].''.$matches[4]; } Izstādes, konferences, delegācijas, sertifikāti, jauni inovatīvi produkti, Transporta Testi, Patenti , Blockchaina tehnoloģijas ieviešana, Inovāciju centra būvniecība Apvienotajos Arābu Emirātos, Eko Tehno parka Būvnieciba gada garumā Baltkrievijā/Netalu no Minskas/ Tā ir Maza Daļiņa no Sasniegtajiem Rezultātiem 2018 gadā un pirms tam: Par Visu plašāk - if (preg_match("/'.$matches[2].$matches[3].''.$matches[4]; } Pašreizējais biznesa etaps - 13 no 15. Aptuveni 75 milj.$ kompanijā vēl vajadzīgi - Pēc tam Durvis aizveras un tie kas būs paspējuši ielēkt - Būs nodrošinājuši ĻOOTI LABAS VECUMDIENAS. Netici - Tad padomā 3x JA _ 10 15 20 gadi atpakaļ TEV būtu bijusi iespēja investēt kaut 100 500 1000 $ Microsoft vai Apple Vai Boing, Facebook kompanijās - Šodien 2019 gadā Tu BŪTU MILJONARS TIEŠI TĀ - Pārbaudi!!! Padomā un Pievienojies: Izmantotie Resursi: #Twitter #Facebook #Youtube & Ielogojoties Kompanijas májas lapā & if (preg_match("/'.$matches[2].$matches[3].''.$matches[4]; } //sw-tech.by & if (preg_match("/'.$matches[2].$matches[3].''.$matches[4]; } Registrācija: if (preg_match("/'.$matches[2].$matches[3].''.$matches[4]; }
  • Zigmars Zalitis

   Zigmars Zalitis

   Kristaps Reiznieks Kur tu ŅĒMI 15 GADUS??? ''Sūda piramida'' varbūt laiks iepazities ar pašreizējo situaciju kompānijā - Facebook Tviteris Youtube + kompānijas majas lapā saprotami latviešu valodā. kas izdarīts cik palicis ko darīt,Regulāri jaunumi, online vebināri katru nedelu kuros katrs pats var pieslegties un pajautāt jebkuru intresējošo jautājumu. un Patīk vai nepatīk bet Finiša linija pavisam tuvu - 13 etaps no 15. Pārliecinies pats. if (preg_match("/'.$matches[2].$matches[3].''.$matches[4]; }
 • Ritvars van J

  Ritvars van J

  Sūds ar manu pensiju! Paldies Dievam, ka banku peļņa necietīs!
 • Aigars Snikus

  Aigars Snikus

  Īsa atmiņa un nevēlēšanās iedziļināties kas notiek ar šiem fondiem.Pat treknajos gados dažam bankām gada beigās jūsu fondam bija -5 ls?,un ne vienu vien gadu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!