Pastiprinot kontroli, dolāru darījumi Latvijas bankās sarukuši desmitiem reižu

Skandālu plosīto Latvijas finanšu nozari arī šogad gaida izaicinājumi. Jāizpilda Eiropas organizācijas “Moneyval” prasības daudzo trūkumu novēršanā. Jānodrošina, lai “ABLV” bankas pašlikvidācijā tiktu atklāta visa aizdomīgā nauda. Latvijai starptautiskā šķīrējtiesā jāaizstāv sevi no smagām apsūdzībām finanšu nozarē. Uz austrumiem orientētajām bankām jāpierāda, ka tās ir spējīgas strādāt un pelnīt arī bez augsta riska klientiem. 

Atpakaļ uz rakstu

3 komentāri

 • Гинтс Фрицевич Кригер

  Гинтс Фрицевич Кригер

  Viss tas ir tikai dazu zidu bizness Latvijaa
 • Janis Rieznieks

  Janis Rieznieks

  Amerikāņu valūta un Amerikāņu kontrole, nekā personīga tiešām :D :D :D .
  Tas ka mēs izmantojam viņu naudu un pasaulei gandrīz nav alternatīvas tas ir pārējo vājums un viņu stiprums ilgtermiņā skatoties.
 • Andris Latvers

  Andris Latvers

  Cerība uz jauno Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanas dienesta vadītāju Ilzi Znotiņu kura sevi jau pierādījusi kā profesionālu un principiālu, netīrās naudas apkarotāju. Atceramies kā Latvijas ģenerālprokurors(ZZS) mēģināja Burkānu kura laikā tika mazgāti miljardi, dabūt vismaz viņam vietnieka amatu šajā iestādē.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!