Par dažiem simtiem eiro sola apmānīt VID un tūkstošiem lielus nodokļu parādus norakstīt uz fiktīvām amatpersonām

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) kontrole ir tik bezzobaina, ka nav jābaidās parādos nonākušus uzņēmumus pārrakstīt uz fiktīvām amatpersonām. Tā apgalvo ēnu ekonomikas darboņi, kas palīdzību izvairīties no nodokļiem piedāvā sludinājumu portālos. Portāla “ss.lv” biznesa sludinājumu sadaļā starp piedāvājumiem pirkt vai pārdot firmas ar PVN reģistrāciju atrodami vairāki desmiti piedāvājumu par grūtībās nonākušu uzņēmumu pārņemšanu.

Atpakaļ uz rakstu

1 komentārs

  • S

    S

    Jaunā VID direktore vēlamo uzņem par esošo.Mums nebūtu tik daudz miljonu parādnieku, ja nevarētu aizklapēt vienu parādfirmu un atvērt jaunu, par Uzņēmumu reg. vispār nav ko runāt.Tie vienā bomžatņikā pat n-tās firmas var piereģistrēt un nekas.Vid kā likumu pildītājs varētu redzēt skaidrāk problēmas nodokļu sistēmā saskatit un skaļāk runāt ar ierēdņiem, lai visu sistēmu padarītu skaidrāku, bet kādēļ gan,Jo sarežģitāk, jo vieglāk atrast kādu pārkāpumu un sodīt.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!