No Zolitūdes lietas noņemtā tiesnese Dzintra Zemitāne saņem Tiesnešu kvalifikācijas kolēģijas pozitīvu vērtējumu

Šomēnes būs jau septiņi gadi, kopš sabrūkot “Maxima” veikalam Zolitūdē, tika izdzēstas 54 cilvēku dzīvības.

Atpakaļ uz rakstu

6 komentāri

 • Jānis Jānis Jānis

  Jānis Jānis Jānis

  Diemžēl tādas pērkamas maitas ir lielākajā daļā tiesu. Tāpēc uz godīgu tiesāšanu Latvijā nav ko cerēt. tiesnešus nedrīkst iecelt uz mūžu.....Tiesas ir pilnas ar ar garīgi slimiem tiesnešiem ....Tāpēc Latvijas tiesas ir spriedumu veikali. Kurš vairāk samaksā, tas arī vinnē tiesu. Citiem vārdiem - nopērk sev vajadzīgo spriedumu, kā veikalā ...pretīgi ...
 • Z Līvmane

  Z Līvmane

  Lūk šādas tiesneses met ēnu uz tiesiskumu Valstī! Kur skatās Bordāns?
 • S

  S

  Nevienam negribas bút tádas tiesas léméjam, no tá var saslimt gan psihologiski, gan fiziski. Vai péc tam dríkst turpinát bút tiesnesis, tas ir cits jautájums.Ne katrs cilvéks var darít jebkuru darbu, bet, ja likums paredz, ka tádá amatá dríkst bút visu múzu, kápéc ne. Alga, salidzinot ar valstí kopumá, laba. Un nevajag tikai kádu nozari salídzinát ar algám citur Eiropá, ja to nedara visiem. Kundze izmantojusi likumá paredzétás iespéjas, cunfte to attiecígi novértéjusi, viss OK. Ko par to saka étika?-kas tas par likumu,tiesu sistémas kalambúros táda nav!
 • glino
 • Andris Latvers
 • Andris Latvers

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!