No “Latvijas Valsts mežu” koksnes eksporta uz Skandināviju krējumu nosmeļ privāts uzņēmums

Kopš Latvijas neatkarības mežsaimnieki uz Skandināviju eksportē koksni milzu apjomos. Jo īpaši skandināvus interesē papīrmalka, taču jau trīs gadus valsts uzņēmums “Latvijas Valsts meži” papīrmalku pats nepārdod. Valsts mežos iegūtā papīrmalka pie skandināviem nonāk ar privāta uzņēmuma starpniecību, kas šajā procesā nopelna, apejot konkurenci.

Atpakaļ uz rakstu

5 komentāri

 • Janeks Silvanovičs

  Janeks Silvanovičs

  Lētticīgajiem vairāk interesē Misānes "zaglīgais"godīgums,covid panika un citi mēsli.kā pašu valsti apzog,tas nav interesanti.
 • neļaut eksportēt apaļkokus !

  neļaut eksportēt apaļkokus !

  Tas kokrūpniecībā atņem darbus latviešiem.
 • Agnese Skara

  Agnese Skara

  Vai tad LVM tādas shemas nav jau vairāk kā gadus 10? Vai tad tas kas jauns?
 • Tavs Kaspars

  Tavs Kaspars

  Kārtējais zaglis valsts pārvaldē, kurš izliekas par godprātīgu saimnieku TV sižetos.
 • Andris Latvers

  Andris Latvers

  Šitais reāli iespārda "Taču trīs gadu laikā nekāda būvniecība nav sākusies, bet abi uzņēmumi no “Latvijas valsts mežiem” turpina saņemt papīrmalku"..
  Ko mēs te muļķis tēlojam. Skaidrs ar Latvijas valsts mežu starpniecību ir izstrādāta milzīga koruptīva shēma, kā "savējos" uztausīt par miljonāriem uz valsts rēķina. Jēkabs Straume tas ir darbs jums vai nu mēs turpinām imitēt tiesiskumu.
  Un kāpēc Latvijas valsts mežiem ir vajadzīgs starpnieks, lai to pašu papīrmalku, kurš "savējo" rokās pārvēršas par tehnoloģisko koksni ir vajadzīgs starpnieks???

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!