Tā saucamās deputātu kvotas radās vēl 1990. gadu beigās. Premjera Viļa Krištopana mazākuma valdība ar tām divu miljonu latu apmērā panāca opozīcijas atbalstu budžetam. Un kopš tā laika iespēja deputātiem dalīt naudu dažādām grāmatām, filmām, pašvaldību muzejiem un ceļiem kļuvis par neatņemamu budžeta sastāvdaļu.

Atpakaļ uz rakstu

9 komentāri

 • Mērķis

  Mērķis

  Ārprāts...
  Kurā ģimenes budžetā varētu izpildīt ko tamlīdzīgu ar 20/200/2000/20000/200000 ?
 • Jafigeju

  Jafigeju

  Katru dienu ver vaļā netu un sākas,zog,zog zog!
  Kauns par šo zagļu baru,te notiek prātam neaptveramas zagšanas mahinācijas,tā vien gribas izdauzīt tos resnos purnus.Nemaksāsim nodokļus,pofig pensijas tāpat nebūs,bet mazāk aizies zagļu kabatās.
  100 ZAGĻI, Latvijas izsaimniekotāji fuj jums!
 • Rita

  Rita

  Tagad ir skaidrs, ka tā nav nekāda atbildīgā Saema, bet suņu bars, kas savā starpā tikai rejas un nevar atrast vainīgos, kāpēc tāda summa ir izsaimniekota. Nomira cilvēks tāpēc, ka valsts viņu apmānīja, ka nav naudas. Vai tiešām šo naudu nevarēja piešķirt tiem, kam vajadzīga medicīniska palīdzība.
  Patreizējā Saema ir vēlētāju pirkšanas organizācija, kura nepārstāv valsts iedzīvotāju intereses, bet tikai savas personīgā, paši sev lemj algas, pabalstus, prēmijas un visa veida priekšrocības, par tautas interesēm nedomājot nemaz.
  Vārdu sakot zagļu banda.
 • Latviete

  Latviete

  Runā jau skaisti mūsu 100 gudrie ,tik rezultāts tāpat ir negatīvs ,tēlo ka strādā bet istenībā tik ērtā dzīve šos cilvekus interesē
 • arturs arajs.

  arturs arajs.

  man liekas kamer kadu no tiem pidariem nenovaks nekas nemainisies kauko vajadzetu darit lietas laba
 • Andris Latvers

  Andris Latvers

  Tās saucamās "deputātu kvotas" ir ļoti efektīvs veids kā nozagt naudu caur savējām organizācijām ar korumpēto Saeimas deputātu atbalstu , apejot konkurences utt. likumu!
 • Salmonis

  Salmonis

  Un mums tikai paaugstina nodokļus..lai deputāteļi varētu labi izklaidēties....
  Nemaksāšu tiem uzdzīvotājiem vairs ne centa...ņemšu visu algu aploksnē...
  Tāpat tā nebūs pensija[kad pienāks laiks]bet izsmiekls....
 • Killer elite
 • Andris Latvers

  Andris Latvers

  Tās saucamās "deputātu kvotas" ir ļoti efektīvs veids kā nozagt naudu caur savējām organizācijām ar korumpēto Saeimu, apejot konkurences utt. likumu!
  Latvija vēl ilgi būs "banānu republika".

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!