NEPLP locekļu Āboliņa un Grīvas biedrība saņēmusi 60 000 eiro no VARAM un Ogres pašvaldības

Pagājušajā gadā Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) rīkoja piecas dārgas konferences par to, kā veicināt emigrantu atgriešanos Latvijas reģionos. Naudu saņēma biedrība, ko tikko bija dibinājis Nacionālās Elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) loceklis.

Atpakaļ uz rakstu

9 komentāri

 • Сергей

  Сергей

  Jūs varat maksāt par 40% mazāk par elektroenerģiju, nekādā veidā maldinot vai pārkāpjot likumu! Es iesaku visiem izlasīt šo rakstu - https://numl.org/fhP Es to esmu izmantojis kopš decembra, un rēķins patiešām ir kļuvis mazāks!
 • Antonija Valeina

  Antonija Valeina

  Arprats kā cilveki prot imitēt darbibu, tā ir vienkārši darbība darbošanās dēļ, lai dabutu palielas naudas summas sava labuma gūšanai, tautieši, kas dzivo ārzemēs nav no Marsa, tie loti labi pārzina notikumus Latvijā, viņi atšifrē sitos Diasforas jautājumu "risinatajus" un "reģionālos koordinetajus", no kuriem nekāda labuma nav, tikai labums pašiem "kordinetajiem" sanemot ap 700 eiro algu mēnesi. Nevienam tādam darbonim nav ne dzivoklu, ne bērnu dārzu, ne normāli apmaksatu darba vietu. Priekš tādiem tukšo salmu kulstitajiem valstī lidzekli atrodas....
 • Skaidrīte Pudāne
 • Agris Greenbergs

  Agris Greenbergs

  Galvenais ir "smuki sastādīti papīri". Kā teicu pirms 20 g., valsti apzagt ar " smukiem papīriem" ir elementāri. Ja pie varas ir "kosmonauti", tad "marsiešiem" ir biznesa plāni nākamai 100-gadei. Māksla un "inovācija" valda pār Latviju.
 • Tereze Gruntmane

  Tereze Gruntmane

  Lasu un nesaprotu, ko lasu. Tāda muļķīga atrunāšanās. Paņēma naudu un tad tagad jāizgudro, ko lai pasaka, ko ar to naudu it kā darīja.
 • Elena Marga
 • @smukumsnoieksam

  @smukumsnoieksam

  Latentais noziedznieks Hel,manis un Slesera pogelniks Gerhards ,..sis NA sejas izsaka partijas leviafanisko ,laupoņu būtiibu...
 • Andris Latvers

  Andris Latvers

  No sērijas "atbalsti savējos". Tas vēlreiz pieradā ja kāds Latvijā runā par patriotismu vai kristīgām vērtībām, tad visdrīzāk, lai "uzvārītos". Bet, kas ir šokējoši ka līdzšinējais mediju uzraugs NEPLP ir pārvērties par NA vai pat ļaunāk par viena cilvēka, Helmaņa "apkalpojošo personālu". Mēs reāli ejam purvā. Demokrātiskas un tiesiskas valsts pamatā ir neatkarīgas un profesionālas valsts institūcijas! Vadāms un pērkams mediju uzraugs ir reāls valsts drošības jautājums! Tas ir šokējoši!!!
 • Andris Latvers

  Andris Latvers

  No sērijas "atbalsti savējos". Tas vēlreiz pierāda ja kāds Latvijā runā par patriotismu vai kristīgām vērtībām, tad visdrīzāk, lai "uzvārītos". Bet, kas ir šokējoši ka līdzšinējais mediju uzraugs NEPLP ir pārvērties par NA vai pat ļaunāk par viena cilvēka, Helmaņa "apkalpojošo personālu". Mēs reāli ejam purvā. Demokrātiskas un tiesiskas valsts pamatā ir neatkarīgas un profesionālas valsts institūcijas! Vadāms un pērkams mediju uzraugs ir reāls valsts drošības jautājums! Tas ir šokējoši!!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!