Nemiro vēlas tikt vaļā no valsts sekretāra, kurš iebilst pret Rebenoka iecelšanu “Latvenergo” padomē

Īsi pirms būtiskām izmaiņām ietekmīgā energomilža “Latvenergo” padomē un valdē amatu varētu zaudēt tā pārraugs – Ekonomikas ministrijas valsts sekretārs Ēriks Eglītis.

Atpakaļ uz rakstu

19 komentāri

 • Indra

  Indra

  No malas patiešām izskatās, ka Nemiro un Rebenoku vieno kas vairāk nekā tikai paziņu attiecības. Un arī bildēs, kur viņi ir kopā, izskatās, ka viņus saista daudz intīmākas attiecības. Laikam nav vietas, kurā Nemiro nevēlētos ielikt Rebenoku, kuram ir visai apšaubāma reputācija. Es šo vārdu pamanīju jau Olainfarm sakarā. Tur tas tiešām izskatījās pēc reiderisma. Abi advokāti sāka dzīvot kā karaļi un centās atbrīvoties no patiesajiem īpašniekiem. Un tagad atkal "Latvenergi" un vēju parki. Tā vien liekas, ka Nemiro ir jāizpilda kāds slepens uzdevums un Rebenoks ir viņa ierocis. Tādēļ tiek atlaisti visi, kas traucē! Vai tāds var būt ministrs, kas darbojas tik brutāli un atklāti??
 • Anda Zahovska

  Anda Zahovska

  Tad jau jaaiet prom buus pasam Nemiro,ja darbojaas ar taadaam metodeem.
 • Zigis L
 • Gucci Dolars

  Gucci Dolars

  lai tak viņi kuļās savā sūdu sulā, tā pat šeit draud iznīcība. Un patriotiem jaiet glābt mežu :D
 • S

  S

  KPV saprot, ka dienas vará ir skaitítas, tápéc jásaliek stabilos amatos vairák savéjo, jo bús jádzívo arí péc vélésanám.
 • Agris Gedrovics

  Agris Gedrovics

  Ģirģens, Nemiro un Šuplinska - kas ir prātīgākais ko kaut viens no šiem trim ir paveicis?
 • Elena Marga

  Elena Marga

  Kāda muļķība... Pāvels Rebenoks ir izcils advokāts, viņš palīdzēja daudziem cilvēkiem. Piemēram, man, es uzvarēju Augstākā (!) tiesu pret aferistiem no PC (2012), paldies no sirds god. Pāvelam Rebenokam. Un pats, viņš ir ļoti labs, gudrs, godīgs cilvēks. "Nekā personīga", vai jums nav ko darīt žurnālistikā?! Tiešām, tagad jūs izskatās kā /dzeltenā prese/ 😡🤬
  • Andris Latvers
  • Elena Marga

   Elena Marga

   Andris Latvers Andri, vai Jums ir ļoti smieklīgi svešas tiesas procesi?! Es zaudēju 7 gadus mūžā (no 2005 līdz 2012) pret bezkaunīgiem aferistiem, un tikai Pavels Rebenoks man palīdzēja. Viņš ir izcils jurists, bet "Nekā personīga" ir tukša nozīme. Ļoti, ļoti "personīga"...
  • Andris Latvers

   Andris Latvers

   Nevis Rebenoks, bet likumi jums palīdzēja vinnēt un tas ir pareizi, bet kas saistās ar Rebenoku, mēs nekad nebūsim Skandināvijas valstu līmenī ja visur bīdīsim "savējos", priekš dažādām kriminālām shēmām. "Šoferdēlu" laikiem ir jābeidzas.
  • Elena Marga

   Elena Marga

   Andris Latvers Kāpēc Jūs ticat privātai televīzijai? Nauda no kurienes par raidījumus, Andri?
  • Andris Latvers

   Andris Latvers

   Es uzticos NP žurnālistiem. Jo ja viņi apmelotu pēc kāda "pasūtījuma", viņi jau sen tiktu izvazāti pa tiesām ar daudztūkstošu € prasībām un informācijas atsaukšanu. Bet neviens viņus nesūdz tiesā par apmelošanu vai pat neslavas celšana jo saprot ka patiesību tiesā ir grūti apgāzt.
   Nauda komerctelevīzijām nāk no reklāmām :)
  • Ingus Klavins

   Ingus Klavins

   Rebenoks reiz mēģināja izspiest naudu no uzņēmuma, mēģinot piešūt tam absurdu seksuālo diskrimināciju. Tiesā izgāzās kā veca sēta 😅. Pēc manas pieredzes pilnīgs profāns. Tagad uzkrītoši izmanto politiskos sakarus, lai vairotu savu labklājību. Arī zāļu ražotāju karos viņš piedalījās - respektīvi jurists, kurš strādā mēslos un problēmās. Ticams, ka Šlesers aizmugurē.
  • Martins Balins

   Martins Balins

   Elena Marga labs advokāts nenozīmē labs valdes loceklis Latvenergo! Ja viņš ir labs advokāts, tad lai turpina veikt labos darbus advokāta amatā!
 • Valērijs Bogomols

  Valērijs Bogomols

  Par ko brīnamies, tautieši? Paši šo varzu, ar klauniem Kaimiņu un Govzemu priekšgalā, ievēlējāt! Lūk arī rezultāts!
 • Andris Latvers

  Andris Latvers

  Laiks Kariņam izvērtēt visu KPV ministru atbilstību viņu amatiem. Jo kur KPV ministri tur atkal visādas kriminālās shēmas un savējo būšana!
  Ja gribam profesionālu un efektīgu valsts pārvaldi un ekonomiku, tad šitādus ministrus ir jādzen ar sūdainu mietu!
 • Skarbais Skarbulis

  Skarbais Skarbulis

  Kāpēc Nemiro visur stiepj līdzi to reiderisma “karali” Rebenoku?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!