Komentāri

Klusu un bez īpašas reklāmas Saskaņa birojā Spīķeros piektdien uz pirmo sanāksmi sanāca partijas jauniešu organizācija Restart.lv. Biedrība reģistrēta pirms mēneša. Tās valdes locekļi – Svetlana Savicka un Andris Morozovs. Nekā personīga filmēšanas grupas ierašanās rīkotājos radīja satraukumu.

Biedrība dibināta, lai, kā teikts tās statūtos, ”audzinātu jaunu politiķu paaudzi, kura pārstāvēs partiju Saskaņa visos valsts pārvaldes un pašvaldības līmeņos un veicinās starptautisku sadarbību ar citu valstu jaunatnes organizācijām”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Biedrības Restart.lv valdes locekle Svetlana Savicka: Sveicināti. Mums šodien ir slēgts pasākums.
Nekā personīga: Jo?
Svetlana Savicka: Jo tā ir pirmā tikšanās, un mēs neplānojam šodien televīziju.
Nekā personīga: Kāpēc?
Svetlana Savicka: Tāpēc, ka mums ir iekšēja saruna.
Nekā personīga: Kas ir ”jūs”?
Svetlana Savicka: Jauniešu organizācija Restart.lv.

 

Biedrības Restart.lv valdes loceklis Andris Morozovs: Tā būs jauniešu organizācijas pirmā sapulce, un “pa lielam” mēs stāstīsim, ko gribam darīt. Bet vai publiski.
Nekā personīga: Nu tas jau ir tas interesantākais, ko jūs gribat darīt.
Andris Morozovs: Nu jā, bet vai publiski es gribētu teikt uzreiz visai Latvijai. To es negribētu. Kas sanāks no tā – es pats vēl nezinu.

Kad ar jauno iesaukumu ierodas satikties Saeimas deputāts Andrejs Elksniņš un Rīgas mērs Nils Ušakovs, Nekā personīga filmēšanas grupa tiek izlikta aiz durvīm.

FOTO: LETA

FOTO: LETA

Nekā personīga: Kāpēc?
Rīgas mērs, Saskaņa valdes priekšsēdētājs Nils Ušakovs: Nu tāpēc, ka mums ir partijas pasākums.
Nekā personīga: Partijas pasākumi parasti ir slēgti?
Nils Ušakovs: Mēs esam brīvi izvēlēties formātu.
Nekā personīga: Ja? Aptuveni kā Lindermans. Lindermans vienīgais mūs ir izmetis laukā uz ielas.
Nils Ušakovs: Aizej pafilmē Vienotības valdes sēdi.
Nekā personīga: Nu, kāpēc nē?
Nils Ušakovs: Nu, ja tev ļaus filmēt, es tev būšu parādā. Varam saderēt.
Nekā personīga: Šī jau nav Saskaņas valdes sēde. Šis pasākums ir jauniešu organizācijas dibināšana.
Nils Ušakovs: Pilnīgi pareizi. Organizācija ir dibināta ar valdes lēmumu, tagad notiek pirmais pasākums, bet paldies par uzmanību. Mēs esam gatavi visas intervijas, preses konferences, bet pasākums ir slēgts.
Nekā personīga: Kāpēc?
Nils Ušakovs: Tāpēc, ka tas ir mūsu formāts. Tā kā… jauku tev vakaru.

Kādi ir organizācijas plāni un mērķi Saskaņa skaidrošot kaut kad vēlāk. Visticamāk, tās dibināšana iezīmē Nila Ušakova vēlmi partiju padarīt mūsdienīgu un pamazām atbrīvoties no ierindas biedriem, kas atbaida latviešu vēlētājus. Starp viņiem varētu būt ar dažādām radikālām kustībām saistītie. Piemēram, Rīgas domes deputāts Ruslans Pankratovs. Viņš vada biedrību Apvienība pret nacismu. Sociālajos portālos viņš lepojas ar piedalīšanos Krievijas televīzijas raidījumos un draudzīgām saitēm ar bronzas kareivja grautiņa rīkotājiem Igaunijā.
Pankratovs ir arī starptautiskās organizācijas Pasaule bez nacisma aktīvs biedrs. Vai Pankratova apkarojamais nacisms un fašisms Latvijā ir problēma partijas vadība atbild negribīgi. Pankratovs no žurnālistiem aizmūk un ieslēdzas domes kabinetā.

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 1

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl