“Nekā personīga” žurnālisti arī aicina atcelt LTV valdes konkursa rezultātus

TV3 raidījuma “Nekā personīga” žurnālisti svētdien sava raidījuma noslēgumā arī pauda aicinājumu atcelt konkursa rezultātus uz Latvijas Televīzijas (LTV) vadības amatiem.

Atpakaļ uz rakstu

6 komentāri

 • gundega

  gundega

  Jautājums visiem "trauksmes"cēlājiem.
  KUR IR KĀDI PIERĀDĪJUMI???!!! Klausies kuru gribi, visi klaigā, bet faktus neuzrāda.
  TV3 un tagad arī LTV, t.sk., ziņu dienests ir liberāļu pulciņš, kas vēlas "apgaismot " tautu.
  LTV regulāri baro mūs ar filmām par lezbietēm, transeksuāļiem, lai pieradinātu un pateiktu ka tā ir norma.
 • S

  S

  Cik lasu, galvenais nav personālijas, bet NEPLP darbības neskaidrība.Bez īsta skaidrojuma atlaiž vienus, tāpat pieņem citus, vēl neievērojot likumu prasības.
 • Zane Riekstiņa

  Zane Riekstiņa

  Nesaprotu kā cilvēks, kurš vēl nav nostrādājis vienu dienu LTV padomes priekšsēdētāja amatā var apdraudēt sabiedriskā mēdija neatkarību? Te vienkārši tiek sakāpinātas atsevišķu žurnālistu ambīcijas, bailes no izmaiņam, neziņa un t.t. Galvenais jau ir tieši jūsu žurnālistu darbs, tieša, precīza, nesagrozīta, aktūāla informācija. Un tā bieži parādās ļoti tendencioza un vēl ar žurnālista komentāriem. kurš ir labais un kurš sliktais. Televīzijai ir jāmainās, tai jābūt dinamiskākai, atraktīvākai un galvenais patiesai, jo masu mēdiji veido lielas daļas iedzīvotāju sabiedrisko domu.
 • Kristīne Suveizda
 • Andris Latvers

  Andris Latvers

  Draugu ir jāsaprot viena vienkārša aksioma. Ja mēs gribam, lai mēs un mūsu bērni dzīvotu mūsdienīgā un pārtikusī valstī kā piem. Zviedrija, Norvēģija, Anglija vai ASV, tad ir jāsaprot ka bez profesionāliem un neatkarīgiem medijiem, mēs nekad to nepanāksim! Jo tikai kvalitatīva žurnālistika ir tas, kas uztur atklātu saiti starp varu un tautu, kontrolē varu un neļauj notikt varas uzurpācijai!
  Tāpēc arī es pievienojos šim aicinājumam!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!