“Nekā personīga” atrod zilo konteineru, kas nodošanas brīdī aizstāja koģenerācijas stacijas Madonā un Sedā

Pēc pagājušās nedēļas raidījuma, kad atklājām aizdomīgus komersantu mēģinājumus būvēt subsidētās elektrības stacijas pēc atļautā termiņa beigām, policija vienā gadījumā ir ierosinājusi krimināllietu par krāpšanu. Citos gadījumos vēl notiek pārbaudes.

Atpakaļ uz rakstu

13 komentāri

 • Misters

  Misters

  ...spēj saražot elektrību 5 gludekļiem. Priekš kam pārmaksāt par tādu fufeli? Tur pat 1 MWh nav. Kas notiek, kāds gudrinieks uztaisa koģenerācijas staciju uz strautiņa un pārējiem iedzīvotājiem par to jāmaksā? Bizness labs, bet sajēgas tur nekādas. Tad jau labāk kāmīšus nodarbināt lai skrien savā ritenī un ražo elektrību. Vismaz lētāk būs un valstij būs kur ielikt ķeksi, sak, darbiņš padarīts.
 • Agris Agris

  Agris Agris

  ..gaidi ar maisu, kad attiecīgais benķdeldis- ministrelis atbrīvos beņķi...Augstākā līmeņa valsts NOZIEDZNIEKI!! Bet pie mums jau to neredz neviens valdībā.
 • Latgalietis

  Latgalietis

  Daugavpilī izveidojās situācia, ka ir daži uzņēmumi (proti: SIA "RB Vidzeme", SIA "Dienvidlatgales īpašumi", SIA "BIOSIL", SIA "B-energo") kas ir reģisrēti pēc vienas un tās pašas adreses (Aleksandra Čaka iela 72-1, Rīga) un esot elektroenerģiju ražo vienā un tā pati vietā Daugavpilī, Silikatu iela 8. Ir aizdomās, ka šie uzņēmumi paši neko neražo, bet ieperk elektrību pie SIA "Cefus", kurai pieder stācija un kura pārdot siltumu Daugavpils siltumtīkliem. Kā tas iespējams, ka vienā vietā četri uzņēmumi ražo elektrību ???
 • Lurzoft

  Lurzoft

  Žurnālisti varēja apskatīties valdes pārstāvības tiesības - viņiem (arī pinkulis, arī lusveris etc) jadarbojas kopīgi, ar vismaz 1 valdes locekli katram !!! Meklējiet arī otro! Nav viņiem tiesības pārstāvēt katram atsevišķi, nu vismaz ka valdes loceklim ne!
 • Rolands Sprogis

  Rolands Sprogis

  Ja MK noteikumi par atbalsta piešķiršanu būtu izstrādāti prasmīgāk, nebūtu jāskatās šādas stostīšanās kameras priekšā... Tie ir visai nemākulīgi un tapēc sižeta autori vienā maisā var bāzt tos, kam joprojām stacijas vietā ganās govis un tos, kam vēl 2 naglas nav vietā iesistas... Tik tendenciozi pasniedz savā raidījumā - VOT, REDZIET!?
  Un neviena kvalitatīva vārsmojuma par - cik GWh izteiksmē LV eksportē kurināmo koksni un cik GWh gāzi importējam no RUS. Cik EUR/dienā izņemam no LV ekonomikas un aizskaitam Lielam kaimiņam. Kāds makroekonomisks efekts? Iespējams pozitīvs, bet paskaidrojiet kontekstu!
  • Martins Tirzmalis

   Martins Tirzmalis

   Kādas dažas skrūves?
   Kurai stacijai nebija dažas skrūves? Rīgas enerğijas? Nu ja tu svarīgākās komponentes spēkstacijai uzskati par dažām skrūvēm tad es tev laikam varētu auto vraku pārdod kā auto ideālā stāvoklī bez vienas skrūves-redzēsim kā pabrauksi?
  • Martins Tirzmalis

   Martins Tirzmalis

   Stacijai jābūt nodotai eksploutācijā lai stacija darbotos! Neviena nebija nodota!
   Man tak neviens nenodotā ēkā neatļautu uzsākt biznesu-tas tak loğiski!
   Šajā gadijumā tās Rīgas enerğijas būtu būvaldei jāsoda ar tām nepilnajām 3k sodu,jo viņi izmanto eksploutācijā nenodotu ēku!
  • Rolands Sprogis

   Rolands Sprogis

   Viņi jau neizmanto, turpinās būvdarbi, cik var noprast. Ja grib, lai ceļ visus 10 gadus, kamēr spēkā kvota... tas pieškirtais “uzbūvēšanas termiņš” ir tā neviennozīmīgā lieta. Rīgas gadījumā - investēta kaudze naudas un atlicis “pārkāpt astei”. Ja sodītu ar kvotas pārtraukšanu, būtu ziepes, ja par būvniecībai pārtērēto laiku saīsinātu iepirkuma termiņu - +/- loģiski...
 • Edgars Rubenis

  Edgars Rubenis

  Kapēc neviens no vadošajiem ziņu portāliem vēl nav pārpublicējis šos sižetus? Lai gan parasti tas notiek uzreiz pēc raidījuma beigām!
 • Atis Ansbergs
 • Dzintars Skarbovskis
 • Andris Latvers

  Andris Latvers

  Es nesaprotu, kāpēc bija tā jāmokās ar konteineru īri ja Sadales tīkls (par attiecīgu piķi) būtu izmērījis "patstāvīgu spriegumu" arī no automašīnas akumulatora..
 • Andris Latvers
  +10 +10 0

  Andris Latvers

  Es nesaprotu, kāpēc bija tā jāmokās ar konteineru īŗi ja Sadales tīkls (par attiecīgu piķi) būtu izmērījis "patstāvīgu spriegumu" arī no automašīnas akumulatora..

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!