Fiskālās disciplīnas ievērošana, nodokļu sloga nepaaugstināšana un likumu nemainīšana pēdējā brīdī – šīs ir dažas svarīgas apņemšanās, kuras Māris Kučinskis izteica, stājoties Ministru prezidenta amatā. Tagad izrādījies – šie solījumi nav pildīti. Raidījums “Nekā personīga” atskatās un pēta – kā šāda situācija varēja rasties.

Atpakaļ uz rakstu

10 komentāri

 • mazsalacas meteorits

  mazsalacas meteorits

  Par Dombrovski,Straujumu tā neizteicās,bet viņus atgādina vispirms...
 • SO.

  SO.

  Daudzi eksperti brīdināja, kas var notikt,ja vadības grožus pārņems ZZS,atkl
  āti sakot, viņiem neticēju, bet ir vēl trakāk.Kā var normālos bezkrīzes apstākļos uztaisīt tādu bardaku?Interesanti, vai M.Kučinskis ir noskaidrojis un sodījis savu padomnieku, kas viņam pameta faktu par Koļegovas brāli un Vienotības saistību ar to.
 • ES.....

  ES.....

  Pat varēja redzēt kā cilvēciņš pārbijies nobijies ka ziņu vadītāji uzdeva jautājumus un premjeriņš nu mēģināja novirzīties no tēmas vai pārtraukt sarunas tēmu!:@ NUUUU NEBUUUUS NEBUUUS NEKAS LABĀKS NEIZSPIEDĪS NO VIŅIEM TO KA ATZĪS VIŅI KĀDS VAI VISI SAVU VAINU KĀ VIŅI BEZKAUŅAS RĪKOJĀS UN ZOG NO SAVAS LATVIJAS VALSTS IEDZĪVOTĀJIEM NAUDU NU APSURDS KĀ VIŅIEM KAUNA NAV..... LAI TAČU ATZĪST SAVU VAINU VIENREIZ... :@ :@ :@
 • gunis

  gunis

  Tā sanāk,ja viens haoss izvirza otru haosu,kopā sanāk,ka valsts pārvaldē ir viens vienīgs haoss.
 • Vispareji
 • Rita

  Rita

  Jāpiešķir igauņu ekspertam, kas piedalījās vienā raidījumā. pilsonība un jālūdz lai nāk par premjeru, jo viņš redz situāciju uz priekšu uz vairākiem gadiem un zina, kas jādara Latvijā, lai ievestu kārtību, citādi ar šādiem saimniekiem, kā pašlaik valsts noies par burbuli nākošajā gadā. Pēc tam atdzīvināt mironi būs par vēlu.
 • tecere

  tecere

  Un sadi neprasas solijuma lauzeji vada valsti Nu cik tad talu mes varam tikt?Viens vienigs bardaks valda visapkart
 • Vadims Kislovs

  Vadims Kislovs

  noskatījos raidījumu un jautājums pamatots rodas - vai Kučinskis maz saprot savu darbu,sava amata profilu ? ja saprot tad kamdēļ neizmanto sava amata likumīgi noteiktās pilnvaras un nesaved kārtību MK nosakot mantisko atbildību saviem padotajiem / ministriem par jebkuriem lēmumiem kas skar nodokļmaksātāju naudas tērēšanu jo pat tās Deputātu kvotas varēja novirzīt Socbudžetam vai Medicīnai taču to milzu naudu ministri vnk nozaga zem projektu vārdu nosaukumiem lobējot kādu sev pietuvināto personas. Bet pensionāri,invalīdi ? Kā varēsit tiem nākamajās vēlēšanās prasīt balsot par jums ? uz tiesas sola jūs,klauni !!!
 • kkkk

  kkkk

  raidijumu noskatijos.vieni murgi nekas nopietns stostas un neko nepasaka nopietnu. tada mums ta klike valdiba-auni.
 • hugo

  hugo

  Kučinskis ir nekrietns cilvēks --kārtīgi un krietni ļaudis savu doto vārdu tur.Un ja tāds ir premjers ,tad tādi ir paŗējie ""elite"" ,odnako.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!