Ne tikai veselības aprūpei, bet vēl vismaz 9 nozarēm likumos paredzēts finansējums, kas budžetā nav iekļauts

Šo gadu Latvija aizvada ar iepriekšējā Ministru kabineta izstrādātu tehnisko budžetu. Sagatavojot nākamā gada budžetu, Krišjāņa Kariņa valdībai un 13. Saeimai bija iespēja rādīt, ko viņi spēj un kā pilda pirms vēlēšanām dotos solījumus. Rezultāts radījis vilšanos mediķiem un pedagogiem, kā arī paver iespēju apstrīdēt Saeimas lemtā atbilstību Satversmei.

Atpakaļ uz rakstu

6 komentāri

 • S....

  S....

  Valsts ipasumus vajadzetu denacionalizet atgriezt Valsti,sazagtos miljonus atgriezt valsts kase un tad sai valsti pietiks lidzekli deputatu solijumiem un valsts budzetam ....un tad saimei nebus jagrabstas ka mironim gar svecem.
 • S....

  S....

  Vai tiem ielikteniem nav bailes ka varetu atkartoties ka notika 30-jos gados ,pec tam Latvija zela un plauka.
 • S...

  S...

  Kur tad solitais pielikums pie berna naudam vai tad bernus var uzturet ar 11.34 ero menesi tas ir par 1bernu un 2 otram 22.ero ar kapeikam .kur ir solitais .grib lai berni un tauta mirst bada .nonemat no savam algam un padalieties ar tautu jo sis algas ir maksatas no tautas kabatas lai jus uzturetu un pienemtu neatdekvatus lemumus.esat aizmirsusi ka jus Tauta izveleja nevis esat Dieva ielikti politiki.
 • Edgars Rusiņš

  Edgars Rusiņš

  tauta , diemžēl, pēdējā vietā, bet kad izslaukt no tautas pēdējo , tad tauta pirmajā vietā
 • Kaspars Tavs

  Kaspars Tavs

  Ja valsts līmenī notiek mahinācijas, tad lai lielie nebrīnās, ka parastais iedzīvotājs arī shēmojas, tikai iemesls ir: apgādāt savus tuviniekus ar pirmās nepieciešamības precēm un pakalpojumiem.
 • Ivars Krieviņš

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!