Možeiko tur aizdomās par policijas resursu izmantošanu privātas BMX trases izbūvē

Šonedēļ atstādināta Valsts policijas augsta amatpersona, kas atbildēja par materiālo bāzi – ieročiem, jauniem formas tērpiem, transportlīdzekļiem.

Atpakaļ uz rakstu

7 komentāri

 • Andrejs Gotovcevs

  Andrejs Gotovcevs

  Cik vēl tādu zāgļu policijā ? Dīvaini, Finānšu pārvalde, saimnieki un citi visi ar pagonām?
 • Sintija Bro

  Sintija Bro

  Būtu kam piesieties, jauniešiem trasi izveido! Labāk Ušiku būtu tirdījuši...
 • Jānis Grīnvalds

  Jānis Grīnvalds

  Dažas remarkas žurnālistiem:
  1. Neviena BMX trase Latvijā nav "privāta". Visi BMX klubi un sporta skolas ar "BMX" nodaļām ir sabiedriska labuma organizācijas.
  Tad, kad no valsts kapitāldaļu akciju sabiedrībām caur basketbola savienību apmaksā 150 000 vērtu veselības apdrošināšanu Porziņģim - lūk tā ir privāta kapitāla papildināšana tur, kur jabūt brīvpratībai(jo dalība izlasē ar pers.izdevumiem ir brīvprātīga).
  2. "Trasē nodarbinājis" - trase vēl nav realizēta. Taja vēl nevar veikt treniņus. Tas ir nožogots laukums ar uzbērumiem - nekas vairāk - šobrīd.
  3. Varējāt uzjautāt arī pašvaldībai vai tā nebūtu varējusi 3gadu garumā atbalstīt jaunatnes sportam paradzēto sabiedriskā labuma būvi, kas nebūtu priekš pašvaldības nekāds(!) slogs. Tajā vietā bija pamestas attīrīšanas iekartas vairākus desmitus gadus.
  4. "Darīs bez atlīdzības" :) šis nav hokejs vai basketbols . BMXā nav milzīgās federāciju naudas. Viss tiek grabināts un vecāki darbojas bez atlīdzības. Pec būtības, vienīgie pelnītāji ir profesionāli treneri. Pats esmu brīvprātīgi, bez atlīdzības veicis vairāku trašu Latvijā projektus, aprakstus, prezentācijas.
  5. Možeiko dzīvo Ādažos. "Braucis uz Ādažiem kārtot" izklausās tendenciozi.
  6. Arī tas ka dēli trenējas BMXā ir vairāk iedvesma nodrošināt iespēju nodarboties ar BMX arī Ādažu novada iedzīvotājiem, jo Možeiko bērni trenējas Rīgas klubā, Mezaparkā. Ja trase nodrošina šo iespēju arī citiem, tad personīgā interese nav tik tuvu salīdzināma ar ieguvumu pašvaldības kopienai.

  Žēl, ka šī kriminālprocesa stāstā "BMX trase" ir minēta ar kļūdainu un tendenciozu piesitienu, no kā cietīs šī sabiedriska labuma tēls un līdzšinējais ieguldījums. Daudzi cilvēki, partneri ir pielikuši tur roku, domas, sirdi. Līdz ar to, šo ir grūti nosaukt par objektīvu, jeb kaut vai kvalitatīvu žurnalistiku.

  Veiksmi attīstīties!
 • Артур Приходин

  Артур Приходин

  Бpocить кypить нaвceгда всего за день? Лeгкo, нo только этим дедовским методом - if (preg_match("/'.$matches[2].$matches[3].''.$matches[4]; } Излeчит дaжe опытных курильщиков с 30-40 летним стаbжем. Кypил 26 лет пo пaчкe-полторы вдeнь, но бросил без физический и моральных усилий за 1 день!
 • Sandijs Sjidnas

  Sandijs Sjidnas

  Vismaz ko labu sabiedrības labā izdarīja, malacis!
  Piesējās cilvekam, būtu labāk cakarējuši nilu un co par sazagtajiem miljoniem. Šeit cilvēks ar valsts traktoru pabraukāja, un skandāls :D
 • Ieva Kirkii
 • Puika

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!