Mediķu arodbiedrības vadība sasauc klātienes kongresu 70 delegātiem; noraida bažas par likuma neievērošanu

Pandēmijas laikā ar savdabīgu rīcību izcēlusies Valda Kera vadītā mediķu arodbiedrība. Ārkārtējās situācijas laikā tā sasaukusi dalībniekus uz klātienes kongresu. Tajā būtu jāierodas 74 delegātiem no visas Latvijas.

Atpakaļ uz rakstu

6 komentāri

 • Aha

  Aha

  Kerim vajaga uzlikt naudas sodu, par noteikumu neievērošanu un melu izplatīšanu. Patrieciet vienreiz to dēli, kas piezīdusies jūsu naudai, mediķi mīļie!
 • Nu re

  Nu re

  Latvijas arodbiedrība aizstāv priekšniecību-kaut kāds biedrs ir mēsls.
 • otomars

  otomars

  vai tad nav kas to mergli varetu patriekt no valsts , lai nekurinatu naidu
 • S

  S

  Nav jau vienígais,kas ar zobiem un nagiem turas pie amata, izmantojot visas iespéjas.
 • Nu re

  Nu re

  Kura arodbiedrība ir kritusi un stāvējusi par saviem biedriem? Keri, beidz muļķoties!
 • Andris Latvers

  Andris Latvers

  Ja Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrības priekšsēdētājs atklāti iestājas par korumpēto Saskaņu, slēpj no savas arodbiedrības biedriem savu milzīgo algu, kuru maksā šīs arodbiedrības biedri, ja aktīvi tiražē visādu sazvērestību teoriju murgus gan par 5G kaitīgumu, par it kā Covid-19 afēru un šī vīrusa maznozīmīgu, ja reklamē "brīnumūdeņa" īpašības no Memory water, tad šis parāda šīs arodbiedrības marginālitāti un neprofesionālismu! Nemaz jau nerunājot ka šīs biedrības kase kalpo Kerim par īstu sili.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!